لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مهران، مرز انتخابی مردم ایران

عبدالحمید کرمی در ایسنا نوشت: مردم بزرگ و نجیب استان ایلام که در گذشته تاریخ، دارای سوابق درخشان و افتخارات فراوان بوده همیشه با خصلت های بزرگی چون مهربانی، مدارا و مهمان نوازی و... شهره خاص و عام بوده اند که نمونه ی بارز آن، گذشت و فداکاری آنان در دوران هشت ساله دفاع مقدس است.

عبدالحمید کرمی در ایسنا نوشت: مردم بزرگ و نجیب استان ایلام که در گذشته تاریخ، دارای سوابق درخشان و افتخارات فراوان بوده همیشه با خصلت های بزرگی چون مهربانی، مدارا و مهمان نوازی و... شهره خاص و عام بوده اند که نمونه ی بارز آن، گذشت و فداکاری آنان در دوران هشت ساله دفاع مقدس است که این مردم با ایثار و ازخودگذشتگی، انقلاب و نظام اسلامی را یاری کردند و برگ زرینی را از خود برجای گذاشتند که امروز با سربلندی از آن یاد می کنیم و به آن می بالیم.

اما این بار، این مردم در کنار مسئولان دلسوز خویش که در چند سال گذشته استان ایلام، توفیق میزبانی از زوّار عتبات عالیات را یافته با تمام وجود هر آنچه داشته در طبق اخلاص نهاده که از عهده این میزبانی برآیند.

بحمدالله خصوصاً در اربعین امسال که موج عشق حسینی تبدیل به اقیانوسی متلاطم شده بود و با حضور میلیونی مردم مسلمان جهان اوج عظمت و بزرگی نهضت حسینی را به نمایش گذاشت و در این برهه حساس دشمنان دین و انسانیت را در لاک بدنامی فرو برد و بزرگ ترین جمعیت تاریخ بشریت را رقم زد که به فرموده امام راحل(ره) «این خون سیدالشهدا است که خون ملت های اسلامی را به جوش می آورد» بار دیگر تجلی یافت و نشان داد که خون امام حسین(ع) و یارانش هم چنان جوشان و بالنده و حماسه آفرین است و مرز مهران به عنوان اصلی ترین و مناسب ترین مرز انتخابی مردم ایران انتخاب شد.

مردمان این دیار عاشقانه و مخلصانه بار دیگر بزرگی و سربلندی خویش را به نمایش گذاشته و در کنار مسئولان اجرایی استان شبانه روز تلاش کردند که ثابت کنند که می توانند جمعیتی با این حجم گسترده را مدیریت کنند که این خود می تواند مدعی خوبی باشد برای آن که که این مردم مستحق آن اند که هر خدمتی که به آنان شود شایسته آن  هستند.

مردم ما به خوبی شاهدند که مدیران ارشد استانی از مدت ها قبل در تدارک این اتفاق بزرگ بودند و با هماهنگی کامل و پیش بینی های لازم، تمام سعی خود را به کار گرفتند که بهترین و بیشترین خدمات را به زائرین حسینی ارائه دهند هرچند که چنین سیل جمعیتی قابل پیش بینی نبود، اما به لطف الهی و عشق حسینی و کمک همه جانبه مردم این اتفاق بزرگ تحقق یافت و همه به خوبی می دانند که مردم رضایت خاطر خود را از ارائه خدمات مطلوب و دلسوزانه مردم و مسؤولین بارها بیان و نشان داده اند که جا دارد دست مریزاد و خسته نباشید خدمت این عزیزان تقدیم داشت.

حال انتظار می رود مسئولان محترم استانی فرصت را غنیمت شمرده و تمام مساعی خویش را به کار گیرند تا هر چه زودتر در جهت زیرساخت ها و خصوصاً راه های ارتباطی استان اقدامات آنی و فوری انجام پذیرد، چراکه مسئولین محترم کشوری هم به این واقعیت پی برده اند که به تبعیت از مردم کشورمان، مرز اصلی و راه ارتباطی ایران با کشور عراق را مرز مهران دانسته و مطمئناً در سال های آینده بر تعداد جمعیت مشتاق عتبات عالیات افزوده خواهد شد که تا وقت از دست نرفته از همین الان به فکر آن باشند تا توفیق بیش ازپیش رفیق گشته، شاهد سربلندی و سرافرازی هر چه بیشتر استان مان باشیم.

مهران، مرز انتخابی مردم ایران

جدید ترین مطالب سایت