لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پوستر فستیوال «برلین» بدون خرس!

طرفداران خرس برلین كه به عنوان نماد جشنواره فيلم برلين شناخته مي شود، احتمالا از پوستر امسال اين جشنواره خیلی خوشحال نخواهند شد.

خبرگزاری مهر: طرفداران خرس برلین كه به عنوان نماد جشنواره فيلم برلين شناخته مي شود، احتمالا از پوستر امسال اين جشنواره خیلی خوشحال نخواهند شد.

هالیوود ریپورتر گزارش داد؛ سازمان دهندگان شصت و پنجمین مراسم فستیوال بین المللی فیلم برلین پوستر رسمی این فستیوال را آشکار کرده اند؛ پوستري که شامل خرس شناخته شده برلین که سمبل این فستیوال و همچنین سمبل خود پایتخت کشور آلمان است نمی شود.

پوستر فستیوال «برلین» بدون خرس!

فستیوال برلین تصمیم گرفته از تصویر انتزاعی تر یک پرده روی صحنه موج دار استفاده کند. به گفته دیتر کاسلیک مدیر فستیوال، این پرده نمادی از آن یک لحظه  مسحورکننده و پر از هیجان قبل از هر تجربه سینمایی است که در آن پرده  باز می شود و صفحه را نمایان می کند.

کمپانی آلمانی «بوروس» این تصویر را برای فستیوال فیلم برلین 2015 طراحی کرده است. این تصویر در تمامی انتشارات فستیوال و پوسترهایی که در پوستدامر پلاتز و سراسر شهر پخش خواهند شد ظاهر می شود.

شصت و پنجمین فستیوال بین المللی فیلم برلین از روز پنجم ماه فوریه سال 2015 آغاز می شود و تا 10 روز بعد یعنی پانزدهم ماه فوریه ادامه خواهد داشت.

پوستر فستیوال «برلین» بدون خرس!

جدید ترین مطالب سایت