فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شوک خونین کریسمس در استرالیا

انتشار خبر قتل عام هشت کودک استرالیایی در فاصله کوتاه تا آغاز سال نوی میلادی، جشن سالانه مردم این کشور را به تراژدی دردناکی تبدیل کرد.

روزنامه ایران: انتشار خبر قتل عام هشت کودک استرالیایی در فاصله کوتاه تا آغاز سال نوی میلادی، جشن سالانه مردم این کشور را به تراژدی دردناکی تبدیل کرد.

 شوک این خبر زمانی هولناک تر شد که مادر کودکان کشته شده به عنوان تنها مظنون پرونده و عامل این جنایت خونین شناخته شد و مورد بازجویی قرار گرفت.

به گزارش پلیس کوئینزلند، در این جنایت هشت کودک – هفت تن از آنها فرزندان قاتل و یکی از آنها فرزند برادرش بوده – با ضربات چاقو قتل عام شده بودند و زن 37 ساله به نام «واریا» با جراحات اندک در بیمارستان «کایرنز» تحت درمان قرار گرفت.

چاقوی به کار گرفته در این جنایت در صحنه پیدا شد اما انگیزه این قتل علامت سؤال بزرگی پیش روی پلیس قرار داد.

ابهام این پرونده پس از بهبودی نسبی زن 37 ساله و گفت وگو با ساکنان محلی اندکی از پرونده پاک شد و زن زخمی و در واقع مادر و عمه قربانیان به عنوان مظنون تحت بازجویی قرار گرفت.

طبق آخرین اطلاعات پلیس استرالیا هفت فرزند، کودک و نوجوان کشته شده این زن حاصل چهار ازدواج ناموفق مظنون بوده اند. به گفته یکی از همسران سابق این زن او از چند هفته پیش تصمیمش برای گرفتن حضانت پسرش از زن سابقش را اعلام کرده بود و با وجود مخالفت های «واریا» - مادر و مظنون پرونده – روند قانونی در حال انجام بود. پلیس که هنوز تأثیر مواد یا الکل را در شکل گیری جنون این زن تأیید نکرده مدعی است احتمال قتل عام کودکان به نشانه اعتراض به جدا شدن آنها باشد.

در همه اخبار منتشر شده ظرف چند روز گذشته، پلیس تنها سن قربانیان را  که از 5/1 تا 12 سال بوده اعلام کرده و از بیان نام آنها و نام خانوادگی مظنون به دلایل فرهنگی خودداری کردند و اسامی شان را مخفی نگه داشته است.

پرستار سابق فرزندان این زن به نام آتکینسون در گفت وگو با پلیس مدعی شده از چند هفته قبل به درخواست مادر کودکان به خانه آنها رفت و آمد نداشته است اما 24 ساعت پیش از این حادثه دلخراش زن قاتل را دیده که در حالتی بسیار عصبی به سمت خانه در حرکت بوده است.

براساس گفته های سخنگوی پلیس فرزند برادر این زن به احتمال زیاد به طور اتفاقی در این قتل عام قرار گرفته و قربانی شده که البته این فرضیه نیز دردست بررسی است.

سه روز پس از این حادثه دلخراش و تکان دهنده، بستگان و آشنایان قربانیان با حضور در نزدیکی خانه آنها با شمع، اسباب بازی و دسته گل یاد کودکان از دست رفته را گرامی داشتند.

تکان دهنده ترین صحنه این مراسم سوگواری یکی از همسران سابق مادر کودکان بود که با ناله و زاری نام کودکانش را فریاد می زد.

این جمع سوگواران حدود 40 نفر بودند که پس از چند ساعت متفرق شدند.

وقوع این حادثه تنها سه روز پس از گروگانگیری مرگبار در سیدنی، استرالیا را در هاله ای از ترس و حیرت فرو برده است.

«تونی ابوت» نخست وزیر استرالیا قتل عام این کودکان را جنایتی غیرقابل توصیف دانسته و از هموطنانش خواسته تا در این روزها اتحاد ملی شان را حفظ کنند.

شوک خونین کریسمس در استرالیا

جدید ترین مطالب سایت