فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کره شمالی: آمریکا را با خاک یکسان می‌کنیم

کره شمالی روز دوشنبه آمریکا را مرکز تروریسم دانست و تاکید کرد که در واکنش به اقدامهای خصمانه واشنگتن، کاخ سفید، پنتاگون و سراسر خاک این کشور را هدف قرار خواهد داد.

خبرگزاری ایرنا: کره شمالی روز دوشنبه آمریکا را مرکز تروریسم دانست و تاکید کرد که در واکنش به اقدامهای خصمانه واشنگتن، کاخ سفید، پنتاگون و سراسر خاک این کشور را هدف قرار خواهد داد.

جنگ لفظی دو کشور در پی ادعای آمریکا درخصوص دست داشتن کره شمالی در حمله نفوذگرهای اینترنتی به پایگاه اطلاع رسانی شرکت «سونی پیکچرز» بوجود آمده است.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس از سئول،کمیسیون دفاع ملی کره شمالی به ریاست 'کیم جونگ اون' رهبر این کشور در بیانیه مشروح با اعلام این مطلب افزود:ارتش یک میلیون و 200هزار نفری کره شمالی آماده است تا ازهرنوع جنگ افزاری علیه آمریکا استفاده کند.

در این بیانیه که ازسوی بخش امور سیاسی کمیسیون مذکور منتشر شد، آمده است: اقدام متقابل ما بطور اخص علیه کاخ سفید، وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) و کل این کشور که مرکز تروریسم است، و درواکنش به اقدامهای خصمانه آن خواهد بود.

این بیانیه همچنین حاکی است به رغم اعلام آمادگی 'پیونگ یانگ' برای همکاری با آمریکا در خصوص روشن شدن این موضوع ، «باراک اوباما» رییس جمهوری این کشور روز گذشته از تصمیم برای بررسی قرار دادن دوباره نام کره شمالی در فهرست کشورهای حامی ترویستم خبر داده است.

جنگ لفظی واشنگتن و پیونگ یانگ که بار دیگر در حال اوج گیری است، پس از آن آغاز شد که پایگاه اطلاع رسانی شرکت «سونی پیکچرز» درپی اعلام تصمیم خود مبنی بر نمایش فیلمی کمدی «مصاحبه» با موضوع ترور «کیم جونگ اون» رهبر جوان کره شمالی، هدف حمله نفوذگرهای اینترنتی قرار گرفت.

آمریکا عاملان حمله نفوذگرهای اینترنتی به پایگاه اطلاع رسانی شرکت «سونی پیکچرز» را به کره شمالی نسبت می دهد. ادعایی که «پیونگ یانگ» به صراحت آن را رد کرده است.

جدید ترین مطالب سایت