لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تشبیه آقای رئیس جمهور به «اُردک لنگی»!

روزنامه واشنگتن پست در یک یادداشت از رئیس جمهور ایالات متحده به عنوان «اردک لنگی» یاد کرده که سعی می کند همچنان خود را قدرتمند نشان دهد.

خبرگزاری فارس: روزنامه واشنگتن پست در یک یادداشت از رئیس جمهور ایالات متحده به عنوان «اردک لنگی» یاد کرده که سعی می کند همچنان خود را قدرتمند نشان دهد.

عبارت اردک لنگ (Lame Duck) ترکیبی است که در سیاست آمریکا به سیاست مدارانی اشاره دارد که در عین حضور در سمت سیاسی، قدرت خود را تقریبا از دست داده اند و می دانند که تا چندی بعد باید از قدرت کناره گیری کنند.

با این حال، «ای.جی دیون»، نویسنده واشنگتن پست بر این باور است که اوباما نشان داده عبارت اردک لنگ محدودیت های خود را دارد.

به نوشته وی، در هفت هفته ای که از شکست دموکرات ها در انتخابات میان دوره ای آمریکا می گذرد اوباما تلاش کرده نشان دهد که از همه قدرت خود استفاده خواهد کرد.

اوباما در این مدت با قدرت اجرایی خود تلاش کرد تا وضعیت 5 میلیون مهاجر ثبت نشده را روشن کند و به این ترتیب برای جمهوری خواهان مشکل سیاسی ایجاد کرد.

رئیس جمهور آمریکا در آخرین سخنرانی خود در سال 2014 هم گفت که دوران ریاست جمهوریش به ربع چهارم خود رسیده و در این دوران اتفاقات جالبی می افتد.

به نوشته دیون، جمهوری خواهان از یک سو می توانند با به دست گرفتن مجلسین کنگره برای اوباما دردسر بسازند اما او نیز قادر است برای جمهوری خواهان دردسر درست کند، با قرار دادن آنها در برابر تصمیماتی که از حمایت عمومی برخوردارند.

تشبیه آقای رئیس جمهور به «اُردک لنگی»!

جدید ترین مطالب سایت