لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آرزوی جان کری در سال نو

شبکه ای بی سی در گزارشی با موضوع اهداف سیاست خارجی آمریکا در سال جدید میلادی، رسیدن به توافق هسته ای با ایران را یکی از آرزوهای سال نوی «جان کری» دانست، اما رسیدن به توافق را بسیار نامعلوم توصیف کرد.

آرزوی جان کری در سال نو

اخبار سیاست خارجی  - توافق هسته ای آرزوی کری در سال نو است

هموطن:شبکه ای بی سی در گزارشی با موضوع اهداف سیاست خارجی آمریکا در سال جدید میلادی، رسیدن به توافق هسته ای با ایران را یکی از آرزوهای سال نوی «جان کری» دانست، اما رسیدن به توافق را بسیار نامعلوم توصیف کرد.

شبکه ای بی سی آمریکا روز سه شنبه در گزارشی با موضوع اهداف سیاست خارجی دولت این کشور در سال جدید میلادی، رسیدن به توافق هسته ای با ایران را جزء «لیست آرزوها»ی «جان کری» وزیر خارجه آمریکا دانست.

به گزارش خبرگزاری فارس، در بخشی از این گزارش آمده با اشاره به روی کار آمدن دولت «حسن روحانی» در ایران و از سر گیری مذاکرات هسته ای ایران و گروه موسوم به 1+5 ذر سال 2013، نوشته است که کری «در نوامبر 2013،  خوش بین به نظر می رسید.»

با این حال، این گزارش در توصیف «واقعیت» میدانی مذاکرات، می افزاید: «مذاکرات برای سومین بار، این بار تا جولای تمدید شده و روی کار آمدن اکثریت جمهوری خواه در کنگره در سال 2015، موفقیت مذاکرات را بیش از پیش نامعلوم کرده است.»

در ادامه گزارش ای بی سی آمده است: «اغلب نمایندگان جمهوری خواه اعلام کرده اند که هرگونه توافقی را که از این دور از گفت وگوها به دست آید، سد می کنند. آنچه که به نظر محتمل تر می رسد، رأی به تحریم های مشروط علیه ایران است.»

تازه ترین دور از مذاکرات هسته ای ایران و گروه موسوم به 1+5، هقته گذشته در شهر ژنو سوئیس، جایی که برنامه اقدام مشترک در سال 2013 به دست آمد،  برگزار شد. در حالی که بیش از یک سال توافق موقت ژنو می گذرد، طرفین هنوز موفق به توافق جامع نشده اند و مهلت مذاکرات را که قرار بود سوم آذر به پایان برسد، برای هفت ماه دیگر، تا 9 تیر ماه سال آینده تمدید کرده اند.

 اخبار سیاست  خارجی  - فارس

جدید ترین مطالب سایت