لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اردوغان: باید حداقل 3 بچه داشته باشید!

'رجب طیب اردوغان' رییس جمهوری ترکیه، سیاست 'تنظیم خانواده و کنترل جمعیت' در این کشور را 'خیانت' و 'تهدیدی علیه نسلهای آینده' ارزیابی کرد.

خبرگزاری ایرنا: 'رجب طیب اردوغان' رییس جمهوری ترکیه، سیاست 'تنظیم خانواده و کنترل جمعیت' در این کشور را 'خیانت' و 'تهدیدی علیه نسلهای آینده' ارزیابی کرد.

  

اردوغان که در مراسم ازدواج و عقد یک زوج به عنوان شاهد شرکت کرده بود، گفت: از زوجهای کشورم می خواهم برای رشد جمعیت ترکیه دست کم سه فرزند داشته باشند.

وی تاکید کرد که در پیش از به قدرت رسیدن حزب متبوعش در سالهای گذشته در ترکیه، 'دستهایی خائنانه' سیاست کنترل جمعیت را به مورد اجرا گذاشته و این کشور خیانت کردند.

اردوغان با اشاره به اینکه به مرور زمان شمار افراد پیردر ترکیه افزایش یافته و تعداد جوانان کاهش خواهد یافت، افزود: یک و یا دو بچه کافی نیست ، برای اینکه ملت ما قویتر باشد، باید جمعیت جوان داشته باشیم ، ما باید به سطح تمدنهای مدرن دست یابیم .

سخنان اردوغان در شبکه های مجازی ترکیه بازتاب گسترده داشت و جوانان این کشور به آن واکنش نشان دادند.

پایگاه خبری جمهوریت نمونه هایی از واکنشها را منعکس کرده که در آن جوانان از مشکلات مالی خود برای ازدواج ، زوجها از نداشتن امکان مالی برای تحصیل و معیشت دو فرزند خود و سیاسیون نیز از قصد اردوغان از این سخنان برای کتمان فساد مالی و برخی دیگر نیز از تلاش رییس جمهوری ترکیه برای تبدیل ترکیه به یک کشور پرجمعیت فقیر سخن گفته اند.

اردوغان: باید حداقل 3 بچه داشته باشید!

جدید ترین مطالب سایت