لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ماجرای تیراندازی داعش به ایرانی ها

پدر یکی از مجروحان حادثه تیراندازی گروه داعش به زائران پیاده روی اربعین، حال عمومی فرزندش را وخیم دانست.

خبرگزاری ایسنا: پدر یکی از مجروحان حادثه تیراندازی گروه داعش به زائران پیاده روی اربعین، حال عمومی فرزندش را وخیم دانست.

مسعود شاهسون با اشاره به اصابت کردن گلوله به کتف و نزدیک بودن آن با گردن و نخاع غلام علی شاهسون، تصریح کرد: متاسفانه به دلیل اصابت گلوله در نقطه بسیار حساس، سطح هوشیاری فرزندم به شدت پایین است و با مشکل تنفسی و افت فشار مواجه شده است تا جایی که به صورت عادی قادر به تنفس نیست.

شاهسون با بیان این که فرزندم شب گذشته ایست قلبی داشته است، گفت: فرزندم اکنون در آی سی یو بستری است و در شرایط خوبی قرار ندارد.

وی خدمات رسانی و رسیدگی مطلوب کادر پزشکی بیمارستان سوانح امدادی شهید کامیابی مشهد را قابل تقدیر دانست و افزود: تیم های جراحی، ارتوپدی و بی هوشی این بیمارستان از ساعات اولیه به سرعت دست به کار شدند و اقدامات لازم را انجام دادند و اکنون از نظر رسیدگی های درمانی هیچ گونه خلل و کمبودی وجود ندارد.

وی با بیان این که من از مسئولان هیچ انتظاری ندارم، خاطرنشان کرد: مسئولان اگر در رابطه با این حادثه احساس می‎کنند مسئولیتی بر عهده دارند انجام بدهند در غیر این صورت ما دعاگوی آنها هستیم و آروزی موفقیت برای آنها داریم.

شاهسون خاطرنشان کرد: فرزند من در شرایطی دچار این سانحه شده است که همسرش باردار است و دو فرزند کوچکش در روستای گرمدره در انتظار سایه پر مهر و محبت پدر هستند.

غلام علی شاهسون در آذرماه برای زیارت کربلای معلا در اربعین حسینی در مسیر سامرا به کربلا مورد حمله گروهک داعشی قرار گرفت.

ماجرای تیراندازی داعش به ایرانی ها

جدید ترین مطالب سایت