فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آهای پرسپولیسی‌ ها «عمو مرتضی» رفت

  مراسم تشییع مرتضی احمدی با حضور پرشور مردم و هنرمندان در حال برگزاری است و پرسپولیسی ها بنری را در تالار وحدت نصب کرده اند که روی آن نوشته شده است: آهای پرسپولیسی ها عمو مرتضی رفت.        مراسم تشییع مرتضی احمدی با حضور پرشور مردم و هنرمندان در حال برگزاری است و پرسپولیسی ها بنری را در تالار وحدت نصب کرده اند که روی آن نوشته شده است: آهای پرسپولیسی ها عمو مرتضی رفت.    

خبرگزاری مهر: مراسم تشییع مرتضی احمدی با حضور پرشور مردم و هنرمندان در حال برگزاری است و پرسپولیسی ها بنری را در تالار وحدت نصب کرده اند که روی آن نوشته شده است: آهای پرسپولیسی ها عمو مرتضی رفت.

مراسم تشییع پیکر مرتضی احمدی بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون صبح امروز چهارشنبه سوم دی ماه دقایقی است که آغاز شده است.

صابر ابر اجرای این مراسم را برعهده دارد و او در ابتدا از مردم و هنرمندان حاضر در جمع خواست یک دقیقه برای آرامش مرتضی احمدی سکوت کنند.

پرسپولیسی ها بنری را در تالار وحدت نصب کرده اند که روی آن این جمله نوشته شده است: آهای پرسپولیسی ها عمو مرتضی رفت.

لحظه به لحظه بر تعداد جمعیت حاضر در تالار وحدت اضافه می شود و چهره های هنری بسیاری از جمله فریدون شهبازیان در جمع حضور دارند.

بهزاد فراهانی اولین سخنران این مراسم بود و در ادامه این مراسم مرضیه برومند نیز به به سخنرانی پرداخت.

صابر ابر پس از پایان سخنان برومند، به این نکته اشاره کرد که پیشنهادی که همیشه مرتضی احمدی به او می داده این بوده که لبخند را از یاد نبر. برای این مراسم هم هرچقدر دنبال عکس بدون لبخند او گشته اند، چیزی پیدا نکرده اند.

افشین پیروانی فوتبالیست دیگر سخنران این مراسم است. پیروانی در سخنانی گفت: با مرتضی احمدی رابطه نزدیکی داشتم و امروز برگی از شناسنامه تاریخ باشگاه را از دست دادیم. او هر کاری می خواست بکند آن را با عشق و تعصب انجام می داد.

وی افزود: روزی احمدی به من گفت «من وقتی همسرم را از دست دادم ازدواج نکردم» وقتی از او دلیلش را پرسیدم، گفت «چون می خواهم وقتی از این دنیا می روم و همسرم را می بینم پیش او سربلند باشم و بگویم من به پای عشق تو ایستادم و دیگر ازدواج نکردم». او به من با این کار درس زندگی داده است.

پیروانی در پایان آرزو کرد هیچ نیازمندی در هیچ قشری در ایران وجود نداشته باشد.

در ادامه بهرنگ بقایی نوه مرتضی احمدی روی سن آمد و گفت: از همه کسانی که از روی لطف کمک کردند تشکر می کنم. باباجون غیر از تمام وجوه هنری که داشت برای ما پدر بزرگواری بود. ویژگی او این بود که طوری زندگی کرد که ما نیاز به هیچ کمکی پیدا نکردیم.

وی یادآور شد: در روزهای آخر که او در بیمارستان بستری بود، یک بار به من گفت: «سر من بلند است و عزت خود را حفظ کردم». اگر کمکی هم بود دوستان از روی لطفشان انجام دادند و باباجون هیچگاه درخواستی از کسی نداشت.

حجت اله ایوبی رییس سازمان سینمایی سخنران بعدی این مراسم است.

آهای پرسپولیسی‌ ها «عمو مرتضی» رفت

جدید ترین مطالب سایت