لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

لباس های پسرانه دختر آنجلینا جولی سوژه شد! + عکس

این روزها زمان افتتاحیه فیلم جدید آنجلینا جولی به نام "شکست ناپذیر" در نقاط مختلف دنیا است، اگرچه او در چند افتتاحیه شرکت کرد ولی ناگهان به طور عجیبی دچار بیماری "آبله مرغان" شده و در حال حاضر...

هموطن:این روزها زمان افتتاحیه فیلم جدید آنجلینا جولی به نام "شکست ناپذیر" در نقاط مختلف دنیا است، اگرچه او در چند افتتاحیه شرکت کرد ولی ناگهان به طور عجیبی دچار بیماری "آبله مرغان" شده و در حال حاضر قادر به شرکت در افتتاحیه فیلمی که خودش آن را کارگردانی کرده نمی باشد.

بنابراین همسرش برد پیت به جای او در افتتاحیه فیلم شرکت کرد و همراه با خود سه تن از فرزندانش از جمله پسرانش پکس و مدوکس و دخترش شیلو و همچنین والدینش ویلیام و جین پیت را همراه خود به فرش قرمز آورده بود.

لباس های پسرانه دختر آنجلینا جولی سوژه شد! + عکس

 دختر 8 ساله آنجلینا جولی و برد پیت با پوشیدن کت و شلوار و کروات در کنار دو برادرش بی تردید توجه همه را به خود جلب کرده بود.

 گرچه تاکنون هیچگاه او در لباس دخترانه دیده نشده ولی این بار در یک لباس رسمی مردانه در فرش قرمز بیش از پیش چشم ها به او دوخته شده بود.

لباس های پسرانه دختر آنجلینا جولی سوژه شد! + عکس

 در سال 2010 آنجلینا جولی در مصاحبه ای با مجله ونیتی فر در مورد شیلو گفته بود:"او می خواهد پسر باشد. بنابراین مجبور شدیم موهایش را کوتاه کنیم. او دوست دارد لباس های پسرانه بپوشد. او فکر می کند یکی از برادرها است...در همه چیز پسرانه رفتار می کند."

همچنین برد پیت نیز در مصاحبه ای در سال 2010 در مورد دخترش گفت:" ما باید او را جان صدا می زدیم. وقتی می گفتیم شی.. او سریع حرف ما را قطع می کرد و می گفت اسم من جان است!"

 گرچه گویا سبک پوشش او با اخلاق مادربزرگش جین پیت سازگاری ندارد و او حتی سعی در خرید و پوشاندن لباس دخترانه به وی کرده است که به همین دلیل در سال 2012 مورد اعتراض آنجلینا جولی قرار گرفت و حرکت او را "غیرمحترمانه" نامید.

منبع: niksalehi.com

جدید ترین مطالب سایت