فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

توصیه لاریجانی برای حل معضل عراق

'علی لاریجانی' رییس مجلس شورای اسلامی در دیدار 'اسامه النجیفی' معاون ربیس جمهوری عراق، تروریسم را موضوع مهمی دانست که باید بطور جدی به آن توجه شود و اظهار امیدواری کرد که تمامی گروه های سیاسی عراق برای مقابله با این معضل با هم متحد شوند.

ایرنا: 'علی لاریجانی' رییس مجلس شورای اسلامی در دیدار 'اسامه النجیفی' معاون ربیس جمهوری عراق، تروریسم را موضوع مهمی دانست که باید بطور جدی به آن توجه شود و اظهار امیدواری کرد که تمامی گروه های سیاسی عراق برای مقابله با این معضل با هم متحد شوند.

لاریجانی از اینکه برخی کشورها تروریسم را در منطقه گسترش داده و سال ها به آنها سلاح دادند، ابراز تاسف کرد و گفت: قطعا حامیان گروه های تروریستی در حمایت از این گروه ها اشتباه بزرگی کرده اند.

رییس مجلس شورای اسلامی یادآورشد که حالا فرض کنید، برخی کشورها ساختار سوریه را قبول ندارند، این دلیل منطقی برای لشکر کشی به یک کشور و حمایت از گروههای تروریستی به بهانه آن نیست.

لاریجانی، به تجربه چگونگی زایش گروه های تروریستی در منطقه اشاره کرد و افزود: تجربه نشان داده هرگاه آمریکایی ها به کشوری مانند افغانستان وارد شده اند، مدتی بعد گروههای تروریستی از آنجا سر برآورده اند.

رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه 'ایران ائتلاف ضد داعش آمریکایی ها را باور ندارد'، گفت: تروریسم میان مسلمانان اختلاف انداخته و این کشمکش ها انرژی کشورهای منطقه را هدر می دهد که در نهایت به نفع آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

اسامه نجیفی نیز در این دیدار به بحران اخیر و افراط گرایی های موجود در منطقه و عراق اشاره کرد و گفت: ما قطعا در مبارزه با داعش به کمک جمهوری اسلامی ایران نیاز داریم.

وی همچنین در خصوص روند سیاسی عراق گفت: حیدر العبادی دنبال تفاهم سیاسی در عراق است.

توصیه لاریجانی برای حل معضل عراق

جدید ترین مطالب سایت