لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دلیل ناراحتی فرهاد مجیدی از افشاگری ها

فرهاد مجیدی چند روز پیش بود که در صفحه اجتماعی خود به این موضوع اشاره داشت که فعلا به احترام هواداران و تیم استقلال سکوت می کند و حرفی نمی زند ولی به موقع در مورد برخی مسائل توضیح خواهد داد...

فرهاد مجیدی چند روز پیش بود که در صفحه اجتماعی خود به این موضوع اشاره داشت که فعلا به احترام هواداران و تیم استقلال سکوت می کند و حرفی نمی زند ولی به موقع در مورد برخی مسائل توضیح خواهد داد.

این گفته کاپیتان سابق آبی پوشان این تصور را ایجاد کرد اتفاقی رخ داده که مجیدی پس از چند وقت سکوت هوس افشاگری کرده است و می خواهد هواداران را آگاه سازد. در این خصوص گفته می شود دلخوری فرهاد بخاطر افشای رقم قراردادش است.

در فهرست منتشر شده فرهاد 560 میلیون تومان قرارداد بسته که رقم بسیار پایینی محسوب می شود. این اتفاق در حالی رخ داد که شاهد بودیم بسیاری از بازیکنان استقلال که عملکردی بسیار ضعیف  تر داشتند پول بیشتری را دریافت کرده اند. رقم اعلام شده برای قرارداد مجیدی باعث شد برخی ها به این موضوع بپردازند که فرهاد در سال آخر حضورش در استقلال می خواست به هر شکل ممکن آبی پوش بماند و به همین دلیل راضی شده تا با قراردادی بسیار پایین در این تیم بماند و حتی راضی شده نیمکت نشین هم باشد و اعتراض نکند.

از همین رو فرهاد مجیدی قصد دارد ظرف روزهای آینده طی مصاحبه ای به این موضوع اشاره کند که چطور شد قرارداد بسیار پایین بست و فعلا سکوت کرده  تا واکنش احساسی به این موضوع نداشته باشد. از سوی دیگر مجیدی از این موضوع هم دلخور است که به او گفته شده بود برخی بازیکنان قراردادهای پایین بسته اند ولی در فهرست اعلام شده برای آنها قرارداد میلیاردی ثبت شده است.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت