لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

چرا خط 3 متروی تهران ناقص افتتاح شد؟

رئیس کمیسیون حمل ونقل شورای شهر تهران در واکنش به افتتاح ناقص بخش جنوبی خط سه متروی تهران گفت: در یک ماه آینده با بازدید میدانی از بخش های افتتاح شده ضعف های آن شناسایی می شوند و شهرداری مکلف است تا آبان امسال نواقص موجود را رفع کند.

روزنامه آرمان: رئیس کمیسیون حمل ونقل شورای شهر تهران در واکنش به افتتاح ناقص بخش جنوبی خط سه متروی تهران گفت: در یک ماه آینده با بازدید میدانی از بخش های افتتاح شده ضعف های آن شناسایی می شوند و شهرداری مکلف است تا آبان امسال نواقص موجود را رفع کند. با وجود تاخیر در افتتاح بخش جنوبی خط سه متروی تهران این بخش با نواقص زیادی همراه است به طوری که نارضایتی مردم را به همراه داشته است. 

احمد دنیامالی در واکنش به این نواقص گفت: شهرداری مکلف است   نهایتا تا آبان ماه امسال این نواقص را در بخش های نصب پله های برقی که به دلیل ارتفاع زیاد انجام نشده است رفع کند و همچنین نسبت به تکمیل ایستگاههای دیگر اقدام کند. 

او در پاسخ به این پرسش که «آیا بهتر نبود بخش جنوبی خط سه مترو که بیشتر توسط اقشار کم درآمد مورد استفاده قرار می گیرد در اولویت جدی شهرداری قرار می گرفت و بهره برداری آن به طور کامل انجام می شد؟» گفت: این مطلب درست است امّا باید تقاضای سفر در این خط سنجیده شود. شهرداری نیز بر اساس خواست شورا مکلف است حداکثر تا آبان ماه نسبت به تکمیل ایستگاه های باقیمانده و نصب پله های برقی اقدام کند و همچنین باید ساعت حرکت مترو در فاصله ورود قطار در ایستگاه همانند سایر خطوط موجود شود. 

دنیامالی در پاسخ به این پرسش که «آیا شهرداری برای تکمیل این خط مشکل مالی یا کمبود اعتبارات دارد؟» گفت: خوشبختانه با تخصیص اعتبارات لازم مشکلی وجود ندارد و تنها تجهیزات مورد نیاز به دلیل واردات  از خارج از کشور زمان بر شده است.

عضو شورای شهر تهران درباره افتتاح ناقص بخش جنوبی خط سه مترو و ارائه سرویس  در ساعات غیر اوج مصرف (پیک) اظهار کرد: نصب پله های برقی در این ایستگاه ها شش ماه به طول می انجامد و پیش بینی می کنیم پس از مهرماه امسال این بخش از خط سه به طور کامل در ساعات روز به بهره برداری برسد. 

او با بیان اینکه فعلاً بخش جنوبی خط سه (ایستگاه آزادگان) تا چهارراه ولی عصر به صورت آزمایشی به بهره برداری رسیده است، اعلام کرد: بدون شک خط سه مترو تهران یکی از خطوط پر مسافر متروی تهران خواهد بود که اینک به طور موقت این بخش از خط سه به منظور بارگیری به بهره برداری رسیده است.ایلنا نوشت: رئیس کمیسیون عمران و حمل نقل شورای شهر تهران ابراز امیدواری کرد که در  نهایت آبان ماه امسال شاهد بهره برداری کامل خط سه مترو از ابتدای آن یعنی ایستگاه آزادگان تا مصّلی باشیم.

جدید ترین مطالب سایت