لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

احداث 100هکتار فضای سبز در جنوب تهران

شهردار منطقه 20 تهران گفت: افزایش 100 هکتار فضای سبز شهری در دستور کار امسال مدیریت شهری این منطقه جنوبی قرار گرفته است...

خبرگزاری ایسنا: منصورکتانباف ترویج فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی، نوسازی بافت فرسوده و ارتقای محیط زیست شهری را به عنوان سه محور اصلی فعالیت های مدیریت شهری تا پایان سال برشمرد و افزود: به منظور ارتقای محیط زیست شهری، 100 هکتار فضای سبز شهری در قالب بوستان های شهری، فضاهای سبز بزرگراهی، توسعه جنگل کاری و فضاهای تفرجگاهی در منطقه 20 و خارج از محدوده شهری این منطقه ایجاد خواهد شد.

کتانباف با اشاره به اینکه منطقه 20 به عنوان جنوبی ترین منطقه پایتخت دارای بیشترین سرانه فضای سبز است و همچنان توسعه این فضاها در برنامه مدیریت شهری قرار دارد، ادامه داد: با احتساب وضعیت موجود در حال حاضر سهم هر شهروند این منطقه از فضای سبزشهری 57/15 مترمربع است که با لحاظ جنگل کاری های خارج از محدوده شهری این عدد به 59/62 مترمربع می رسد.

وی به موقعیت مذهبی و تاریخی شهرری اشاره کرد و اظهار داشت: در تلاش هستیم تا شرایط ایده آلی برای مسافران این شهر تاریخی و زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) فراهم کنیم.

شهردار منطقه 20 نگهداشت فضاهای موجود و جلب مشارکت شهروندان را نیز مهم برشمرد و گفت: ارائه آموزش های لازم در زمینه ارتقاء آگاهی شهروندان در خصوص نگهداشت و توسعه فضاهای سبز خانگی از دیگر اولویت هایی است که در قالب فعالیت های اجتماع محور در محله ها انجام می شود. 

جدید ترین مطالب سایت