فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دردسر کاهش درآمد نفتی/ انتقاد از واردات بی رویه

معاون اول رییس جمهوری گفت : تعهداتی که در گذشته ایجاد شده بود در حال حاضر پابرجاست اما منابع به شدت کاهش پیدا کرده و به همین دلیل کاهش قیمت نفت را اگر با درایت مدیریت نکنیم می تواند دردسرساز باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، اسحاق جهانگیری، بعدازظهر امروز، شنبه، 6 دی 1393، در «دوازدهمین همایش بین المللی مدیریت» که در «تالار اصلی مرکز همایش های بین المللی رازی» تهران برگزار شد، گفت: دولت ظرف ماه های گذشته بدون فوت وقت، تحولات بازار نفت و پیامدهای آن بر اقتصاد کشور را بررسی کرده و از یک طرف، مواردی را در لایحه بودجه سال آینده منظور کرده است. 

دردسر کاهش درآمد نفتی/ انتقاد از واردات بی رویه

وی افزود: دولت همزمان، با پیگیری سیاست هایی که در زمینه صادرات غیرنفتی در مجموعه سیاست های خروج از رکود پیش بینی شده بود، تلاش کرده است آسیب های ناشی از کاهش قیمت نفت را به کمترین حد برساند.

معاون اول رئیس جمهور همچنین در انتقاد از هزینه کرد و واردات بی رویه کالا در سال های اخیر، با وجود درآمدهای بالای نفتی، گفت: بی تردید اگر در سال های وفور درآمدهای نفتی، مراقبت مناسبی از درآمدهای نفتی صورت گرفته بود و حجم واردات، این همه افزایش پیدا نمی کرد، امروز دست ما پرتر بود و مسیر هموارتری در پیش داشتیم.

جهانگیری تاکید کرد: تعهداتی که در گذشته ایجاد شده بود در حال حاضر پابرجاست، اما منابع به شدت کاهش یافته و به

همین علت، کاهش قیمت نفت را اگر با درایت مدیریت نکنیم، ممکن است دردسرساز باشد.

دردسر کاهش درآمد نفتی/ انتقاد از واردات بی رویه

جدید ترین مطالب سایت