فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

توکلی در پاسخ به نوبخت: شما باید عذر خواهی کنید

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در واکنش به انکار سخنگوی دولت نسبت به برداشت ۴/۱ میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی گفت: از نظر قانونی اتهام دولت مسلم است و گزارش دیوان محاسبات مبنای قانونی دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خانه  ملت، احمد توکلی عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس در واکنش به اظهارات سخنگوی دولت در برداشت 4/1 میلیاردی از صندوق توسعه ملی و درخواست سخنگوی دولت برای ارائه استنادات در این خصوص گفت: این اتهام در گزارش دیوان محاسبات گزارش شده است و اگر نمایندگان مجلس نتوانند به گزارش های دیوان محاسبات که استحکام قانونی لازم را دارد استناد کنند باید در دیوان محاسبات بسته شود.

وی ضمن تشریح عملکرد دیوان محاسبات در رسیدگی به تخلفات  افزود: نمایندگان مجلس بر اساس گزارش های دیوان محاسبات حق استناد دارند و این دولت است که باید به اتهامات خود پاسخ دهد.

توکلی گفت : دیوان محاسبات با بررسی های کارشناسی به این تخلفات پی برده و پس از تشکیل پرونده، آن را به دادسرای دیوان فرستاد و دادیار ایراد را وارد دانسته و دادستان با قبول این نظر، پرونده را برای صدور رأی به هیئت مستشاری فرستاده است و بزودی با نظر مستشاران در این باره تصمیم گرفته می شود لذا این گزارش مستند است و حق استناد را نه تنها برای نمایندگان مجلس بلکه برای آحاد ملت نیز ایجاد می کند.

وی افزود: دولت است که باید نسبت به این امر پاسخگو باشد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: گزارش   دیوان محاسبات مبنی بر برداشت بودجه 4/1 میلیاردی از منابع صندوق توسعه ملی در صحن علنی مجلس قرائت می شود و حق بازخواست را به نمایندگان ملت و مردم از دولت می دهد و از نظر قانونی این اتهام مسلم است.

وی در پایان افزود:اینجاست که باید دولت از خود دفاع کند و ما وظیفه داریم دفاعیات دولت را در این زمینه استماع کنیم.

* صبح امروز محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت با حضور در برنامه صبح و خبر شبکه خبر، برداشت دولت از صندوق ذخیره ارزی را تکذیب کرد و گفت: رسانه ها و کسانی که این موضوع را مطرح کرده اند باید از دولت عذرخواهی کنند.

توکلی در پاسخ به نوبخت: شما باید عذر خواهی کنید

جدید ترین مطالب سایت