لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پنجمین روز رزمایش مشترک "محمد رسول الله"

رزمایش مشترک محمد رسول الله ارتش جمهوی اسلامی ایران امروز وارد پنجمین روز خود می شود. همزمان با آغاز رزمایش بزرگ ارتش در جنوب شرق کشور و آب های دریای عمان رسانه های خارجی ضمن پوشش این رویداد نظامی، آن را نمایش ظرفیت دفاعی ایران دانستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در پنجمین روز رزمایش مشترک " محمد رسول ا..." ، بخش دیگری از توان دفاعی و اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشته می شود.

دیروز و در چهارمین روز رزمایش مشترک محمد رسول الله، بمنظور جلوگیری از نفوذ دشمن به آبهای ساحلی یگان های پروازی شناورهای سطحی، قایق های  تندرو، زیر دریایی های سنگین کلاس طاروق و شناورهای بومی و بهینه شده، عملیات مین ریزی پدافندی درگستره دریای عمان ومنطقه رزمایش  را اجرا کردند.

عملیات کشف، شناسایی و ره گیری هواگردهای دشمن در سومین روز رزمایش انجام شد. در روزهای اول و دوم هم نیروهای ارتش با حمایت قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا و نیروی هوایی ارتش از پیشروی نیروهای دشمن فرضی در سواحل جنوب کشور جلوگیری و به آنها حمله کردند.

 رزمایش محمد رسول الله از چهارم دی با شعار " نمایش اقتدار و صلح و دوستی پایدار، در سایه وحدت اسلامی و منطقه ای " آغاز شده است. این رزمایش درمنطقه ای به وسعت دو میلیون و 200 هزارکیلومتر مربع از شرق تنگه هرمز تا منتهی الیه جنوبی خلیج عدن تا دهم دی ادامه دارد.

پنجمین روز رزمایش مشترک "محمد رسول الله"

جدید ترین مطالب سایت