لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پولسازترین بازیگران سال۲۰۱۴ چه کسانی هستند؟

نشریه "فوربس" فهرست سودآورترین بازیگران مرد و زن هالیوود را در جدیدترین شماره اش منتشر کرد.

هموطن:نشریه "فوربس" فهرست سودآورترین بازیگران مرد و زن هالیوود را در جدیدترین شماره اش منتشر کرد.

پولسازترین بازیگران سال۲۰۱۴ چه کسانی هستند؟

نشریه "فوربس" فهرست سودآورترین بازیگران مرد و زن هالیوود را در جدیدترین شماره اش منتشر کرد.

پس از اینکه هفته گذشته «آدام سندلر» از سوی نشریه فوربس به عنوان کم بازده ترین بازیگر هالیوودی شناخته شد ، این نشریه اقتصادی اقدام به انتشار فهرستی از بازیگران هالیوودی کرده است که بیشترین سود را برای تهیه کنندگان و کمپانی های فیلمسازی در ازای مبلغ دریافتی شان به ارمغان می آورند.

بر این اساس «جنیفر لاورنس» بازیگر جوان و برنده اسکار به عنوان پولسازترین بازیگر هالیوود در سال 2014 انتخاب شد، چرا که دو فیلم «بازی های بقاء: زاغ مقلد» و «مردان ایکس؛ روزهای گذشته آینده» از او در مجموع 1/4 میلیارد دلار در سطح گیشه جهانی فروخت.

«کریس پرت» بازیگر نقش اصلی فیلم «نگهبانان کهکشان» و انیمیشن «فیلم لگو» نیز در مجمع با این دو فیلم فروش 1/2 میلیون دلاری را برای هالیوود رقم زد. در این فهرست «اسکارلت یوهانسون» نیز در جایگاه سوم قرار داد که با فیلم های «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی»، «لوسی» و «زیر پوست» با بازی وی در مجموع فروش 1/18 میلیارد دلاری را ثبت کردند.

«مارک والبرگ» بازیگر فیلم «ترانسفورمرها: عصر انقراض» (پرفروش ترین فیلم 2014 سینمای جهان با فروشس بالغ بر یک میلیارد دلار) در مکان بعدی قرار دارد، در رتبه بعدی از پولسازترین بازیگران هالیوودی در سال 2014 «کریس ایوانز» بازیگر فیلم های «کاپیتان آمریکا» و «برف شکن» با مجموع فروش بیش از 800 میلیون دلار قرار دارد.

«اما استون» نیز با فیلم هایش شامل «مرد عنکبوتی شگفت انگیز2»، «جادو زیر نور ماه» و «مرد پرنده» فروش 764 میلیون دلاری در گیشه جهانی سال 2014 ثبت کرده است.

«آنجلینا جولی» بازیگر و کارگردان هالیوودی نیز هفتمین بازیگر پولساز سال 2014 است که با فیلم «شریر» فروش 758 میلیون دلاری را در گیشه بدست آورد.

در این فهرست «جیمز مک آوی»، «مایکل فاسبندر» و «هیو جکمن» در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.

اخبار فرهنگی - ايسنا

جدید ترین مطالب سایت