لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اینستاگرام، روش جدید جذب ارز برای ایران

شمار تصاویر منتشر شده از جاذبه های گردشگری و فرهنگی کشورمان در اینستاگرام از مرز یکصد هزار قطعه عکس گذشت.

خبرآنلاین: شمار تصاویر منتشر شده از جاذبه های گردشگری و فرهنگی کشورمان در اینستاگرام از مرز یکصد هزار قطعه عکس گذشت.

سید علی عراقچی موسس کمپین مردمی ایران را باید دید/mustseeiran که بیش از نه ماه از آغاز فعالیت آن در شبکه های اجتماعی می گذرد،با اعلام این خبر گفت:شامگاه گذشته تعداد تصاویر ارسالی مردم در شبکه های اجتماعی با محوریت معرفی جاذبه های گردشگری و فرهنگی کشورمان از مرز یکصد هزار قطعه عکس گذشت.

وی افزود:این کمپین با هدف معرفی فرهنگ ، آثار تاریخی و باستانی کشورمان از ابتدای فروردین ماه سال جاری فعالیت خود را آغاز کرد که با استقبال وسیع مردم روبرو شد.

علی عراقچی با اشاره به اینکه  پنج هدف در آغازراه برای این کمپین ترسیم شد،تصریح کرد: تصویرسازی مثبت از ایران، ترغيب گردشگران داخلی و خارجی، تقويت روحيه ی همدلی، مشارکت و اتحاد ملی،ورود ارزبا رونق صنعت گردشگری کشور ونشان دادن چهره ای واقعی از ايران از مهمترین این اهداف بود که خوشبختانه مردم عزیز کشورمان با هوشمندی و در شرایط حساس کنونی این اهداف را به دقت دنبال کردند.

او با بیان اینکه در پیگیری اهداف این کمپین وقفه ای صورت نگرفته و کار به صورت شبانه روزی دنبال شده است،خاطرنشان کرد: کشور ما کشوری چهارفصل است، جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیاری دارد، کشوری با اصالت است و همه اینها مواردی است که لازم بود به جهان نشان دهیم و تصویر خود را بهبود ببخشیم.

به گفته وی ورود گردشگران خارجی به کشوراز یک سو سبب اشتغال زایی، درآمدزایی و ورود ارز به کشور شده و از سوی دیگر موجب معرفی فرهنگ غنی کشور ما به دنیا خواهد شد ضمن آنکه ورود توریست به کشور به مردم انگیزه توسعه زیربناهای کشور را می دهد.

اینستاگرام، روش جدید جذب ارز برای ایران

جدید ترین مطالب سایت