لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آیا چاووشی برای سنتوری 2 می خواند؟

مشتاقان همکاری دوباره ی چاوشی با مهرجویی، به این دلیل که او به مهرجویی و تاثیر "سنتوری" بر زندگی هنری اش ارادت خاصی دارد، دلشان را گرم کرده اند که دوباره چاوشی سنتوری خوان می شود.

آیا چاووشی برای سنتوری 2 می خواند؟

هموطن:مشتاقان همکاری دوباره ی چاوشی با مهرجویی، به این دلیل که او به مهرجویی و تاثیر "سنتوری" بر زندگی هنری اش ارادت خاصی دارد، دلشان را گرم کرده اند که دوباره چاوشی سنتوری خوان می شود.

چندی پیش داریوش مهرجویی کارگردان فیلم ˝سنتوری˝ خبر از ساخت قسمت دوم این فیلم سینمایی محبوب داد فیلمی که با صدای محسن چاوشی تبدیل به یکی از موفق ترین فیلم های موسیقی محور سینمای بعد از انقلاب شد و حالا مسئله این است که آیا مهرجویی و چاوشی دوباره همکاری خواهند کرد؟

"سنتوری ۲" در مرحله نوشتن فیلمنامه است و  به زودی وارد مراحل انتخاب عوامل و دیگر مراحل ساخت خواهد شد. حال که "سنتوری ۲" در شرف ساخته شدن است، اصلی ترین سوالی که پیش می آید مربوط می شود به حساس ترین مبحث فیلم یعنی موسیقی آن.

 سنتوری یک فیلم موزیکال است که طبعا همان اندازه که بازیگر نقش اولش مهم است، صدای بازیگر نقش اول آن هم اهمیت دارد؛ پس به ناچار سنتوری بدون دو شخصیت ساختنی نیست، یکی بهرام رادان و دیگری صدای بهرام رادان یعنی محسن چاوشی.

مشتاقان همکاری دوباره ی چاوشی با مهرجویی، به این دلیل که او به مهرجویی و تاثیر "سنتوری" بر زندگی هنری اش ارادت خاصی دارد، دلشان را گرم کرده اند که دوباره چاوشی سنتوری خوان می شود.

محسن چاوشی در حال بررسی پیشنهاد مهرجویی بوده و همچنان جوابی قطعی به آن داده نشده است. از سوی دیگر هنوز نامی از اردوان کامکار خالق ملودی های سنتوری اول برده نشده.

 اظهار نظر اردوان در سال 1389 و پس از دیده شد فیلم حواشی بسیاری به وجود آورد، تا جایی که این سنتورنواز برجسته ناگزیر به توضیحاتی شد. او اعلام کرد که اگر موسیقی فیلم ساختن تجربه همکاری با هنرمندی مثل مهرجویی باشد علاقمند به ادامه در این کار هست البته که اردوان بعد از سنتوری موسیقی فیلم دیگری کار نکرد و هنوز هم نامی از او به عنوان آهنگساز "سنتوری 2" برده نشده است.

یقینا بخش عمده موفقیت سنتوری اول به موسیقی زیبای اردوان کامکار و صدای محسن چاوشی باز می گردد حالا باید دید که برای سنتوری 2 این ترکیب اتفاق می افتد یا نه.

منبع : honaronline.ir

جدید ترین مطالب سایت