فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اعدام یک داعشی به علت گریه برای فامیل

گروه تروریستی داعش یکی از اعضای خود را به علت گریه برای یکی از بستگانش اعدام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از شبکه العالم، یکی از تروریست های دستگیر شده در دیالی در بازجویی هایش  اعتراف کرد، یکی از اعضای داعش که مجبور شده بود، پسر خاله و دوست دوران کودکی اش را بکشد؛ پس از این اقدام برایش گریه کرد.

این زندانی که (ع - ج )  نام دارد، گفت، داعش پایان ماه ژوئن ، در کمینی در مسیر کشاورزی نزدیک تکریت در استان صلاح الدین، شماری از نیروهای عراقی را به اسارت گرفت و آنها را برای اعدام به منطقه دوری منتقل کرد.

این زندانی  ساکنان صلاح الدین  که  چندی پیش به اتهام اقدامات تروریستی در بعقوبه دستگیر شد، خاطرنشان کرد: یکی ازعناصر داعش پس از آنکه متوجه شد، یکی از سربازان اسیر عراقی از بستگان  و دوست دوران کودکی او است، غافلگیر شد و تلاش کرد وی را نجات دهد، اما  تلاش هایش بی نتیجه ماند و مسؤول این گروه وی را مجبور کرد، فامیلش را در برابر جمع اعدام کند.

این زندانی گفت: این عضو داعش پس از کشته شدن فامیلش روی جسد وی افتاد و گریه کرد که در این هنگام مسؤول داعشی به دلیل نگرانی از شورش با شلیک گلوله به سرش او  وی را هم اعدام کرد.

ع - ج افزود: دهها عضو داعش از پایگاههای خود فرار کردند، زیرا اعتقاد دارند که وارد درگیری زیانباری شده اند.

وی افزود: فرماندهان عربی و خارجی  این گروه تروریستی را هدایت می کنند وعراقی ها فقط هیزم آتشی هستند که تر و خشک را با هم می سوزاند.

اعدام یک داعشی به علت گریه برای فامیل

اعدام یک داعشی به علت گریه برای فامیل

جدید ترین مطالب سایت