لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شادی 10 مسافر جامانده از هواپیمای گمشده

درحالی که جهان در شوک ناپدید شدن هواپیمای ایر آسیا فرو رفته است، خانواده ای اندونزیایی برای نجات جانشان جشن شادی گرفتند.

روزنامه شهروند: درحالی که جهان در شوک ناپدید شدن هواپیمای ایر آسیا فرو رفته است، خانواده ای اندونزیایی برای نجات جانشان جشن شادی گرفتند.

خانواده ١٠نفره اندونزیایی به طور معجزه آسایی به علت تأخیر در رسیدن به هواپیمای ناپدید شده ایرآسیا که درحال حرکت به سمت سنگاپور بود، از مرگ نجات یافتند. کریستیاناواتی یکی از اعضای این خانواده که ٣٦ سال دارد، گفت: «من و ٩ نفر از اعضای خانواده ام قصد داشتیم تا برای جشن  سال نوی میلادی به سنگاپور برویم.

به همین خاطر در هواپیمای پیش از این پرواز جا رزرو کرده بودیم اما ایرآسیا ما را به پرواز ٨٥٠١ QZ ناپدید شده که ٢ ساعت قبل از آن به پرواز درمی آمد منتقل کرده بود. این شرکت هواپیمایی از طریق ایمیل و تماس هایی در روزهای ١٥ و ١٦ دسامبر این تغییرات را  اعلام کرده بود اما ما متوجه این تماس ها نشدیم.

 ما به فرودگاه رفتیم تا سوار پرواز ساعت ٧:٣٠   شویم، اما به ما گفتند که شما تأخیر کرده اید؛ چرا که برنامه پروازی عوض شده است. آنها مشغول صدور کارت پرواز جدیدمان بودند، که شنیدیم این هواپیما سقوط کرده است.

شادی 10 مسافر جامانده از هواپیمای گمشده

جدید ترین مطالب سایت