لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

راز تابوت نقره ای در میدان کاج

اینجا تهران است. شهر زیبا و پرماجرا. شهر مردمان خوب و هوای خوش بهاری و البته شهر حوادث باورنکردنی. شهری که شما می توانید در گوشه یکی از پر رفت و آمدترین معابر غرب، پرشیای نقره ای تر و تمیزی را بیابید که راننده و یک سرنشین دیگر آن کشته شده اند...

روزنامه هفت صبح: اینجا تهران است. شهر زیبا و پرماجرا. شهر مردمان خوب و هوای خوش بهاری و البته شهر حوادث باورنکردنی. شهری که شما می توانید در گوشه یکی از پر رفت و آمدترین معابر غرب، پرشیای نقره ای تر و تمیزی را بیابید که راننده و یک سرنشین دیگر آن کشته شده اند. این پایان تلخ سارقان لوازم خودرو است. سارقانی که به دست سرنوشت به شدیدترین شکل ممکن تنبیه شدند.

داستان بدین قرار است که ماموران کلانتری شهرک غرب هنگام گشت زنی در حوالی میدان کاج متوجه یک خودروی پرشیای نقره ای رنگ شدند که کنار خیابان پارک شده بود. دو نفر نیز چند قدم آن طرف تر کاپوت خودرو دیگری را باز کرده و مشغول باز کردن وسیله ای از داخل ماشین بودند.

ماموران با دیدن این خودرو به رفتارهای دو مرد مشکوک شدند و به سمت آنها رفتند. هنگامی که پلیس به سمت آنها رفت هر دو نفرشان بلافاصله با دیدن پلیس سوار خودروی پرشیا شدند و فرار کردند.

تعقیب و گریز پلیسی

ماموران نیز به تعقیب و گریز پرشیا پرداختند. با شروع تعقیب و گریز و با وجود هشدارهای پلیس، راننده خودرو به سرعت از محل متواری شد و ماموران نیز با استفاده از قانون به کارگیری سلاح به خودروی متهمان شلیک کردند.  ماموران پلیس هنگام تعقیب و گریز به استعلام شماره پلاک آن پرداختند و متوجه شدند که این خودرو 16 فروردین ماه حوالی گاندی سرقت شده است. با به دست آمدن این سرنخ، ماموران با اطمینان از سارق بودن این دو نفر به تعقیب و گریز ادامه دادند و به راننده دستور ایست دادند اما او اهمیتی به فرمان پلیس نداد و همچنان در حال فرار بود.

تیراندازی در اتوبان

در این تعقیب و گریز، کارآگاهان برای دستگیری سرنشینان آن ابتدا چند تیر هوایی شلیک کردند اما باز هم آنها متوقف نشدند و به راه خود ادامه دادند. ماموران پلیس این بار خودرو را نشانه گرفتند و چند تیر به سمت پرشیا شلیک کردند اما در نهایت راننده با حرکات مارپیچ و سرعت زیاد موفق به فرار از دست پلیس شد و ماموران در دستگیری آنها ناکام ماندند.

دو ساعت پس از این فرار متهمان، فردی در منطقه فرحزاد با مشاهده جسد دو نفر در یک خودرو موضوع را به پلیس گزارش کرد. با حضور ماموران در محل معلوم شد دو سرنشین خودرو همان سارقان تحت تعقیب هستند که با شلیک گلوله کشته شده و شواهد نشان می داد راننده خودرو نیز هدف گلوله قرار گرفته اما از محل متواری شده است.

گزارش کشف دو جسد

این عملیات با ناکامی در دستگیری متهمان به پایان رسید تا اینکه ساعت 7 صبح پنجشنبه یکی از اهالی خیابانی در بلوار فرحزادی با پلیس تماس گرفت و به ماموران گفت: «صبح از پشت پنجره دیدم که خودروی پرشیای نقره ای رنگی مقابل ساختمانمان پارک شده است. چون آثار تیر روی ماشین وجود داشت به موضوع مشکوک شدم و بلافاصله به سمت ماشین رفتم. وقتی به پرشیا نزدیک شدم، دو مرد را دیدم که خون آلود در صندلی عقب افتاده بودند؛ برای همین تصمیم گرفتم موضوع را به پلیس اطلاع دهم.

شناسایی هویت مقتولان

با گزارش حادثه به بازپرس ویژه قتل تهران، بازپرس جمشیدی با حضور در محل، دستور قضایی برای انتقال دو سارق کشته شده به پزشکی قانونی را صادر کرد و در بازرسی از خودروی سرقتی نیز تعدادی کامپیوتر انواع خودرو که از سوی متهمان سرقت شده بود، کشف شد.

با تشکیل پرونده ای در این زمینه، شناسایی هویت دو سارق کشته شده در دستور کار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است. هنوز از نتیجه این تحقیقات گزارشی منتشر نشده است. با حضور ماموران در محل، بررسی ها آغاز شد و همان لحظه مشخص شد که این همان خودروی پرشیایی است که چند ساعت قبل در جریان تعقیب و گریز موفق به فرار از دست پلیس شده بود.

تلاش برای به دام انداختن عضو فراری

با بررسی بیشتر مشخص شد که این دو مرد در اثر شلیک گلوله کشته شده اند. ماموران در ادامه بررسی های خود چند کامپیوتر خودرو کشف کردند که نشان می داد دزدان سارقان لوازم خودرو بوده اند.

کارآگاهان در ادامه بررسی های خود متوجه آثار خون در صندلی جلو شدند؛ برای همین احتمال دادند که راننده هم در اثر شلیک گلوله زخمی شده باشد. همچنین احتمال داشت سرنشینان دیگری نیز داخل خودرو بودند که وقتی همدستانشان با شلیک گلوله پلیس کشته شدند، خودرو را رها کرده و پا به فرار گذاشتند. بنابراین تحقیقات پلیسی در این زمینه آغاز شد تا زوایای پنهان آشکار شود و دیگر همدستان این دو سارق نیز شناسایی شوند.

جدید ترین مطالب سایت