لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«انتخاب» رفع فیلتر شد

مصطفی فقیهی - مدیرمسئول سایت «انتخاب» - درخصوص رفع فیلتر این سایت اعلام کرد: خوشبختانه سایت انتخاب پس از 90 روز یک ساعت پیش رفع فیلتر شد.

خبرگزاری ایسنا: مصطفی فقیهی - مدیرمسئول سایت «انتخاب» - درخصوص رفع فیلتر این سایت اعلام کرد: خوشبختانه سایت انتخاب پس از 90 روز یک ساعت پیش رفع فیلتر شد.

فقیهی در توضیح جزئیات رفع فیلتر سایت «انتخاب» خاطرنشان کرد: سایت «انتخاب» مدت 90 روز (از ساعت 10 شب 9 مهر ماه 1393) فیلتر شده بود تا اینکه پس از برگزاری دادگاه و با دستور قاضی محمدی کشکولی، ریاست شعبه 79 کیفری استان تهران رفع فیلتر شد و به کارش ادامه داد.

وی درباره ی علت فیلتر شدن سایت «انتخاب» یادآور شد: یکسری شکایت های خصوصی مرتبط با دولت علیه سایت انتخاب انجام شده بود و بخش هایی از دولت فشارهایی به این سایت وارد کردند تا اینکه به دلیل طرح 16 شکایت در عرض سه روز، این سایت فیلتر شد. 

طی این مدت هم با وجود اینکه مقامات بلندپایه دولتی تماس هایی با بنده داشتند و قول رفع فیلتر برای سایت انتخاب می دادند، اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد تا اینکه دادگاه ما برگزار شد و پس از 90 روز به کمک و دستور قاضی محمدی کشکولی، سایت «انتخاب» از فیلتر درآمد.

«انتخاب» رفع فیلتر شد

جدید ترین مطالب سایت