لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

توقف شماره گذاری ۵ خودرو/ ۲۰۶ هم شماره گذاری نمی شود

سعید متصدی، معاون سازمان محیط زیست با اشاره به عدم اخذ استاندارد یورو ۴ در برخی از خودروها گفت: بر همین اساس و طی هماهنگی هایی که با پلیس راهنمایی و رانندگی صورت گرفت، شماره گذاری ۵ خودرو از امروز متوقف می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سعید متصدی گفت: تمامی خودروهای سواری بنزینی باید استاندارد آلایندگی یورو 4 را اخذ کرده باشند.

معاون سازمان حفاظت محیط زیست افزود: این در حالی است که در چنین شرایطی پنج خودرو هنوز استاندارد یورو 4 را اخذ نکرده اند و نتوانسته اند با این استاندارد تولید شوند.

وی با اشاره به مکاتبه  محیط زیست با پلیس راهور ناجا گفت: بر همین اساس، ممنوعیت شماره گذاری خودروهایی که استاندارد یورو 4 را اخذ نکرده اند، اعلام شد.

معاون سازمان حفاظت محیط زیست تاکید کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی نیز از امروز  شماره گذاری این خودروها را متوقف می کند.

متصدی گفت: وانت تک کابین و 2 کابین GONOW شرکت پویا خودرو، سواری ویانا 1500 سی سی شرکت سناباد خودرو توس، پژو 206 و پژو 206 SD با موتور TU3 و پژو پارس اتوماتیک با موتور TU5 شرکت ایران خودرو و مزدا 3 اتوماتیک هاچ بک شرکت بهمن موتور، 5 خودرویی هستند که به دلیل عدم رعایت استاندارد آلایندگی یورو 4 مجوز شماره گذاری آنها از سوی سازمان حفاظت محیط زیست لغو شده است.

توقف شماره گذاری ۵ خودرو/ ۲۰۶ هم شماره گذاری نمی شود

جدید ترین مطالب سایت