لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کشته شدن ۳۶ انگلیسی در عراق و سوریه

دست کم ۳۶ شهروند انگلیسی که به گروه تروریستی داعش پیوسته اند، تا کنون در جریان درگیری ها در سوریه و عراق کشته شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  روزنامه انگلیسی «دیلی میل»، نوشت: به تازگی یک انگلیسی داعشی دیگر به نام «ابو قدما البریتانی» در سوریه کشته شده است. 

به گفته «شیراز ماهر»، پژوهشگر مرکز مطالعات کالج لندن، برابر گزارش های منتشر شده در شبکه های اجتماعی نزدیک به گروه داعش، مطمئن هستیم که این فرد کشته شده، انگلیسی است؛ با این حال، جزئیات هویتی وی از جمله محل زندگی اش، هنوز مشخص نشده است.

به نوشته این روزنامه، ماه نوامبر گذشته یکی از ماه های مرگبار برای انگلیسی هایی بود که به گروه های تروریستی همانند داعش در سوریه وعراق پیوسته اند.

این روزنامه افزود: درهمین حال، یک سخنگوی وزارت خارجه انگلیس به دیلی میل گفته است که نمی تواند گزارش های منتشر شده درباره شمار و هویت انگلیسی داعشی کشته شده را تایید کند.

بر اساس گزارش های رسمی، بیش از 500 انگلیسی برای جنگیدن در کنار گروه های افراطی و تروریستی به سوریه و عراق رفته اند و گفته می شود که تا کنون نیمی از آنان به انگلیس بازگشته اند.

گروه تروریستی داعش، جنایت های بسیاری در کشورهای عراق و سوریه مرتکب شده است و به گفته سران کشورهای غربی، این گروه اکنون به عنوان یک تهدید جدی برای حامیانش به شمار می رود. 

کشته شدن ۳۶ انگلیسی در عراق و سوریه

جدید ترین مطالب سایت