لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کمک صدمیلیون تومانی پاشایی به سرطانی ها !

همراه اول در 8 روز یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان کرد.

هموطن: صبح امروز طی مراسمی در ساختمان مؤسسه تحقیقات، آموزش و درمان سرطان و با حضور خانواده (پدر و عموی) زنده یاد مرتضی پاشایی، چک یک میلیارد و 807 میلیون و 402 هزار و 720ریالی همراه اول برای کمک به ساخت مرکز جامع سرطان تحویل این مؤسسه شد.

این مبلغ درآمد حاصله از فعالسازی ماندگارترین آواهای انتظار زنده یاد مرتضی پاشایی از تاریخ 27 آبان ماه تا 4 آذر ماه سال جاری توسط مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بود که صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان می شود.

کمک صدمیلیون تومانی پاشایی به سرطانی ها !

اپراتور اول ارتباطی در 27 آبان ماه سال جاری با ارسال پیامک اعلام کرده بود که بدلیل فوت زنده یاد مرتضی پاشایی بر اثر بیماری سرطان، به نمایندگی از همراه هان همیشگی خود، به مدت 8 روز درآمد حاصله از فعال سازی چهار آوای انتظار ماندگار این خواننده جوان را صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان می کند.

با اعلام این خبر توسط همراه اول، بسیاری از مشترکین این اپراتور، آواهای انتظار زنده یاد پاشایی را انتخاب کردند که از این بابت طی 8 روز، بالغ بر یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال درآمد حاصل شد.

در این مراسم همچنین اپراتور اول ارتباطی به عنوان حامی کنفرانس «سرطان و پیشگیری» که 6 و 7 بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی صدا وسیما برگزار می شود، معرفی شد.

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت