لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سپاه خبر هواپیما‌ ربایی توسط یک گروه تروریستی را تکذیب کرد

سرتیپ دوم پاسدار محمد حسن کاظمی، خبر برخی از رسانه ها مبنی بر اقدام به هواپیماربایی توسط یکی از گروهک های تروریستی را سوءبرداشت و استنباط نادرست از سخنان معاون عملیات فرماندهی حفاظت سپاه دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبربه نقل ازسپاه نیوز، درپی مصاحبه اخیر معاون عملیات فرماندهی حفاظت سپاه با یکی از رسانه ها و متعاقبا اشاره به اقدام عملی یکی از گروهک های تروریستی برای هواپیما ربایی ،سرتیپ دوم پاسدار محمد حسن کاظمی، اظهار داشت:همانگونه که بارها اعلام شده از سال 1389 تا کنون هیچ گونه اقدام عملی برای هواپیماربایی در ایران صورت نگرفته است و خبر برخی رسانه ها مبنی بر اقدام به هواپیما ربایی توسط یکی از گروهک های تروریستی سوءبرداشت و استنباط نادرست از سخنان معاون عملیات فرماندهی حفاظت سپاه بوده است.

سپاه خبر هواپیما‌ ربایی توسط یک گروه تروریستی را تکذیب کرد

وی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ماموریت تامین امنیت پرواز هواپیماهای مسافری و مقابله با ایجاد هرگونه نا امنی در این حوزه همچون گذشته با هوشمندی و هوشیاری کامل دشمنان نظام مقدس اسلامی را از دستیابی به اهداف شوم شان باز خواهد داشت.

سردار کاظمی اظهار امیدواری کرد، رسانه های محترم با حساسیت و دقت بیشتری به انتشار اخبار مربوط به حوزه های امنیتی بپردازند تا خدایی ناکرده منجر به سوء استفاده دشمنان و تشویش اذهان عمومی نشوند.

سپاه خبر هواپیما‌ ربایی توسط یک گروه تروریستی را تکذیب کرد

جدید ترین مطالب سایت