فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آبروریزی خواننده ی ایرانی ساکن لس آنجلس روی سن!

شهرام کاشانی در حین اجرای کنسرتش اظهار " خستگی" کرد !

هموطن:ناتوانی شهرام کاشانی، خواننده ی ساکن لس آنجلس از اجرای ترانه هایش در کافه ای در شهر کلن آلمان با اعتراض مردم و عذرخواهی برگزار کنندگان و تیم نوازنده های او همراه شد.

آبروریزی خواننده ی ایرانی ساکن لس آنجلس روی سن!

کاشانی از همان آغاز و زمانی که خواست اولین ترانه اش را بخواند گفت "خسته" است و سپس روی زمین دراز کشید! او چند بار تلاش کرد ترانه هایش را در حالت نشسته بخواند که از ادای کلمات ناتوان بود و در نهایت با اعتراض ایرانیانی که به تماشای برنامه اش آمده بودند از روی سن بیرون برده شد!

 او در طول دقايقي كه روي سن بود در حالت عادي قرار نداشت و به جاي تر انه خواندن حرف هاي نامربوطي بر زبان جاري مي كرد و چند بار در پاسخ هم گروهي هايش كه از او مي خواستند سر پا بايستد گفت: برو بابا، حال ندارم! به نظر مي رسد او به دليل افراط در خوردن مشروب و مواد مخدر دچار چنين حالتي شده بود.

 اين خواننده قبلا نيز مسائل حاشيه اي زيادي در زندگي خود داشته است. گفتني اينكه در پایان یکی از اعضای تیم نوازندگانی که این خواننده را همراهی می کردند در حالی که گریه می کرد از مردم عذرخواهی کرد و گفت که در ۲۵ سال فعالیتش با خواننده های مختلف، تاکنون چنین اتفاقی برایش پیش نیامده بود!

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت