فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

لبو به این خوش رنگی بپزید

لبو را با یک پد یا برس خوب شسته و تمیز کنید،اما سر و ته ان را نبرید. هر بریدگی در سطح پوست باعث خارج شدن رنگ و قند ان میشود.

هموطن:لبو را با یک پد یا برس خوب شسته و تمیز کنید،اما سر و ته ان را نبرید. هر بریدگی در سطح پوست باعث خارج شدن رنگ و قند ان میشود.

آشپزی من در کانادا:

مواد لازم:

  • لبو       3 کیلو
  • شکر    5 قاشق غذاخوری

لبو به این خوش رنگی بپزید

طرز تهیه:

لبو را با یک پد یا برس خوب شسته و تمیز کنید،اما سر و ته ان را نبرید(تریم نکنید)هر بریدگی در سطح پوست باعث خارج شدن رنگ و قند ان میشود.اب را اضافه کرده و شکر را روی انها پاشیده روی حرارت ملایم بپزید. دقت کنید بعد از پخت باید کمتر از یک لیوان اب در قابلمه باشد. اگر مقدار اب بیشتر است روی حرارت بگذارید تا اب اضافی تبخیر شود و شربت پررنگ و نسبتا غلیظی حاصل شود.من از یک قطعه (بار) , شکرقهوه ای فشرده  که حدود 80  گرم است استفاده کردم کلا شکر قهوه ای سلامت تره واثر بهتری هم دارد.

لبو به این خوش رنگی بپزید

در زودپز تقریبا یک ساعت و نیم زمان برای پخت لازم است چون لبو دیر پز است . لبو طبع سرد دارد و اضافه کردن شکر نه تنها باعث خنثی کردن سردی ان میشود بلکه باعث لذیذ شدن و ظهور و بروز بیشتر رنگ سرخ ان میگردد.

لبو به این خوش رنگی بپزید

بعد از پخت پوست لبو به راحتی جدا میشود.لبو را برش داده و کمی از عصاره روی ان ریخته و داغ یا سرد سرو کنید.میتوانید لبو وشربت ان را در دو ظرف جدا تا دو هفته در یخچال نگه دارید.اسنک خوبی برای هر ساعت از روز است و با خیلی از سالادها هماهنگی دارد،غذای خیلی خوبی برای رژیم کنترل وزن است. و اگر چیزی از ان باقی ماند، بهترین انتخاب درست کردن ترشی لبوست ،حتی اگر لبو دوست ندارید باز هم ترشی لبو را امتحان کنید.

لبو به این خوش رنگی بپزید

 

 

 

 

جدید ترین مطالب سایت