فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

موفقیت دولت عراق در بازگرداندن ثبات و آرامش به نفع کل منطقه است

رئیس مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از پیشرفت های دولت جدید عراق در مقابله با تروریست ها گفت: موفقیت دولت عراق در بازگرداندن ثبات و آرامش به کشور به نفع کل منطقه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبربه نقل ازخانه ملت، علی لاریجانی، عصر سه شنبه در دیدارعدیله حمود حسین، وزیر بهداشت عراق با اشاره به پیوندهای دیرینه و عمیق دو ملت ایران و عراق، افزود: عراق با برخورداری از ساختاری دموکراتیک، کشور مهمی در منطقه است.

موفقیت دولت عراق در بازگرداندن ثبات و آرامش به نفع کل منطقه است

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در شرایط جدید عراق همواره در کنار دولت و مردم این کشور بوده و خواهد بود. لاریجانی بر آمادگی کشورمان برای تداوم کمک و پشتیبانی از دولت عراق تاکید وتوافق های وزارتخانه های بهداشت دو کشور را مهم و ضروری عنوان کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کمک ها و حمایت های ایران از دولت و ملت کشور دوست و برادر عراق در همه زمینه ها یک وظیفه است که می توانید روی آن حساب کنید. لاریجانی همچنین بر لزوم تسریع در اجرای تمامی موافقتنامه های منعقد شده میان مسئولان دو کشور تاکید کرد.

**چشم امید دولت و ملت عراق به کمک های جمهوری اسلامی ایران

عدیله حمود حسین وزیربهداشت عراق نیز دراین دیدار با تقدیر از کمک های جمهوری اسلامی ایران به کشورش گفت: برقراری ثبات در عراق اهتمام ویژه دولت جدید است که حمایت های جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلف نقش موثری در دستیابی به آن دارد.

وی با اشاره به نیازهای کشورش در زمینه های بهداشتی و درمانی افزود: در شرایط فعلی که مردم عراق با حملات وحشیانه تروریست ها مواجه هستند، چشم امید دولت و ملت عراق به کمک های انسان دوستانه جمهوری اسلامی ایران در قالب آموزش کادر پزشکی عراق و تامین تجهیزات و امکانات مورد نیاز است.

وزیر بهداشت عراق در پایان این دیدار نسبت به گسترش همکاری های دو کشور در زمینه های بهداشتی و درمانی ابراز امیدواری کرد.

موفقیت دولت عراق در بازگرداندن ثبات و آرامش به نفع کل منطقه است

جدید ترین مطالب سایت