لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انتشار عکس های کاریکاتوریست های پاریس/ دفتر نشریه، جای انتقام گیری داعش نیست

دیلی میل، عکس هایی از ۵ کاریکاتوریستی که بر اثر حمله تروریست های داعش در دفتر نشریه شارلی ایبدو در پاریس منتشر کرد.آنچه در این باره گفتنی است آنکه نه داعشی ها نماینده اسلام اند، نه «دفتر شارلی ایبدو»، تنها جایی است که به مسلمانان، ظلم و توهین شده است

به گزارش گروه ترجمه پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رسانه های جهان روز چهارشنبه، 17 دی 1393، در حالی از حمله تروریستی داعش به دفتر نشریه فرانسوی «شارل ایبدو» خبر دادند که در خبرها آمده است این اقدام داعشی ها در واکنش به اقدام این نشریه به انتشار کاریکاتورهای ضد اسلامی صورت گرفته است.

انتشار عکس های کاریکاتوریست های پاریس/ دفتر نشریه، جای انتقام گیری داعش نیست

نشریه فرانسوی، به تازگی کاریکاتورهایی از ابوبکر البغدادی، سرکرده داعش منتشر کرده بود که می توان آن را انگیزه داعشی ها برای حمله به دفتر این نشریه دانست.

انتشار عکس های کاریکاتوریست های پاریس/ دفتر نشریه، جای انتقام گیری داعش نیست

داعشی ها خود را مدافع اسلام می دانند. می بایست از آنها پرسید آن زمان که همین نشریه، چندی پیش، کاریکاتورهای موهنی از پیامبر اکرم (ص) چاپ کرد، کجا بودند داعشی ها؟ چرا خودشان در سوریه و عراق، آن همه بناهای محترمی از مسجد و مدرسه های علمی گرفته تا مزار بزرگان و اصحاب دینی و تاریخی را ویران کردند؟ آنها به هیچ قانون و اصل معقولی پایبند نیستند؛ که هر جا می روند، از شیعه و سنی، کرد و ایزدی و مسیحی، همه را می کشند؛ هر کدام را به بهانه ای که خودشان هم شاید در بطن ناپاکشان، اعتقادی به آن نداشته باشند.

انتشار عکس های کاریکاتوریست های پاریس/ دفتر نشریه، جای انتقام گیری داعش نیست انتشار عکس های کاریکاتوریست های پاریس/ دفتر نشریه، جای انتقام گیری داعش نیست

اگر آنها عراق و سوریه یا هر جای دیگری را از لحاظ حکومت حاکمان کنونی، ناپاک می دانند، پس چرا هر پل و بنایی را تخریب می کنند و هر بنده ای از بنی بشر را می کشند و در کشتارش از سربریدن و گلوله باران، لحظه ای درنگ نمی کنند.

انتشار عکس های کاریکاتوریست های پاریس/ دفتر نشریه، جای انتقام گیری داعش نیست

چرا زنان و کودکان را آواره می کنند، به بردگی می برند، می فروشند و هدف هوس رانی خود قرار می دهند؟ اینها این سرمایه را از کجا آوردند که در کوتاه مدت، قدرت گرفتند؟ جز اینکه کشورهای غربی و آمریکا، و برخی از همین حاکمان وابسته و کوته بین کشورهای منطقه، دانسته یا ندانسته، به کیسه داعشی ها پول و سلاح ریختند.

این گروه همان است که به همراه دیگر گروه های هم اندیشه و هم سوی خود، چند سالی است در سوریه، آدم کشتند و تاختند و ویران کردند و بر طبل جنگ کوبیدند؛ گروه هایی که از همین کشورها روی خوش دیدند تا بشار اسد، رئیس جمهور، و مردم سوریه را برای تسلیم شدن، زیر فشار قرار دهند؛ آیا نیست علتی جز اینکه داعشی ها پول گرفته اند تا چهره اسلام را مخدوش کنند و خود را نماینده اسلام نشان دهند و ابتدا منطقه را به هم بریزند و خواستهآمریکا و هم پیمانانشرا با کمترین هزینه برای آنها، تامین کنند. سپس شاید هر از چند گاهی، چنین حمله را در یکی از کشورهای اروپایی یا آمریکایی، ترتیب دهند که به جهانیان نشان داده شود که آنها خطرناک اند؛ پس حمله ما در قالب ائتلاف ضد داعش، درست بوده است.

اما از آنچه امروز در پاریس رخ داد، می توان نتیجه گرفت آنکه نه داعشی ها نماینده ای از اسلام اند که بخواهند با چنین حمله ای از دین مبین دفاع کنند، چرا که خود، دستشان در کشتار و تخریب علیه مسلمانان آلوده است، نه اینکه فرانسه و پاریس (دفتر نشریه شارلی ایبدو)، تنها جایی است که به مسلمانان، ظلم و اهانت شده که بخواهند به آن پاسخ دهند و عاملان آن را به مجازات کردارشان برسانند؛ که آن همه جنایت در افغانستان، عراق، سوریه، فلسطین و ... جای بسیاری برای پاسخ دادن به مهاجمان و اشغالگران گذاشته است.

انتشار عکس های کاریکاتوریست های پاریس/ دفتر نشریه، جای انتقام گیری داعش نیست

جدید ترین مطالب سایت