فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بازتاب‌ بیانات‌ رهبر انقلاب در رسانه‌های‌ خارجی

رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به تحریم های ظالمانه علیه کشورمان تاکید کردند که ایران باید خود را مقابل تحریم ها مصون کند و بیانات ایشان بازتاب گسترده ای در رسانه های خارجی داشته است.

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه ضمن پوشش بیانات حضرت آیت الله خامنه  ای در دیدار با مردم قم نوشت: رهبر ایران اگرچه از مذاکرات هسته  ای و تلاش های حسن روحانی، رئیس  جمهوری کشورش برای حل این مساله حمایت می کند، هنوز هم سخنانی ارائه می دهد که علیه دشمن و شیطان بزرگ است.

ایشان در این  باره گفت: من با مذاکرات مخالفت نیستم، اما ما نمی توانیم به دشمنی همانند آمریکا اعتماد کنیم که می گوید تحریم ها نمی تواند فوری و یک  جا لغو شود.

رهبر ایران که بالاترین مقام این کشور محسوب می شود، مصون کردن ایران در مقابل تحریم ها را تنها راه محدود کردن قدرت مانور دشمن خواند و تاکید کرد: معنای اقتصاد مقاومتی همین است و تحقق این مهم وظیفه اصلی مسوولان کشور است.

آیت الله خامنه  ای همچنین گفت که تحریم ها برای کشورش مشکل ایجاد کرده است، اما اگر دشمن شرط برداشته  شدن تحریم ها را دست کشیدن ایران از ارزش هایش قرار دهد، هیچ مسوولی آن را نخواهد پذیرفت.

شبکه خبری بلومبرگ نیز در این  باره نوشت: رهبری ایران در سخنرانی روز چهارشنبه خود گفت که این کشور هرگونه شرط برای لغو تحریم ها که سبب تضعیف غرور و ارزش های ایران شود را نمی پذیرد.

آیت الله خامنه  ای ضمن حمایت از مذاکرات هسته  ای با قدرت های جهانی تاکید کرد: ایران باید خود را مقابل تحریم ها مصون کند و معنای واقعی اقتصاد مقاومتی همین است.

به گزارش بلومبرگ دور بعدی مذاکرات هسته  ای ایران و گروه 1+5 که بیش از یک سال است برای حل مساله هسته  ای ایران و چگونگی لغو تحریم های این کشور در جریان است، 18 ژانویه در ژنو برگزار خواهد شد.

همچنین خبرگزاری ترند با اشاره به بخش هایی از بیانات رهبر معظم انقلاب در چهارشنبه گزارش داد: آیت  الله خامنه  ای با انتقاد از سخنان مقامات آمریکایی مبنی بر این که تحرم ها فوری و یک  جا لغو نخواهند شد، تاکید کرد ایران باید خود را مقابل تحریم ها مصون کند.

ایشان در ادامه با حمایت از تلاش های رئیس  جمهوری برای حل مساله هسته  ای گفت که با مذاکرات ایران و گروه 1+5 مخالف نیست.

رسانه های دیگر جهان شامل شبکه خبری ای  بی سی نیوز،  تایمز آو ایندیا و یو اس ای تودی نیز بیانات امروز حضرت آیت  الله خامنه  ای را منتشر کردند.

بازتاب‌ بیانات‌ رهبر انقلاب در رسانه‌های‌ خارجی

جدید ترین مطالب سایت