لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

واکنش ایران به جنایت داعش در پاریس

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان سوء استفاده از آزادی بیان و تندروی فکری و ترور شخصیت های مورد احترام ادیان، ملت ها و توهین به ادیان الهی و ارزش ها و نمادهای مورد احترام این ادیان را محکوم و غیرقابل قبول دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان حمله تروریستی امروز در پاریس را محکوم کرد و هرگونه اقدام تروریستی علیه انسان های بی گناه را با تعالیم اسلام بیگانه دانست. 

افخم سوء استفاده از آزادی بیان و تندروی فکری و ترور شخصیت های مورد احترام ادیان و ملت ها ، توهین به ادیان الهی و ارزش ها و نمادهای مورد احترام این ادیان را محکوم و غیرقابل قبول دانست.

افخم در واکنش به حوادث پاریس  گفت : این قبیل رفتارها ادامه موج افراطی گری و خشونت طلبی فیزیکی و فکری بی سابقه ای است که در دهه گذشته در جهان توسعه یافته و متاسفانه بدلیل سیاست های نادرست و برخوردهای دوگانه در مواجهه با خشونت ورزی و افراط گری سبب ترویج این قبیل اقدامات و رفتارها شده است.

وی ضمن تاکید دوباره بر ایده ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران درباره جهان عاری از خشونت و افراط ، ابرازامیدواری کرد که رهبران کشورهای جهان با هم فکری و اتخاذ یک سیاست یکپارچه و پرهیز از استانداردهای دوگانه، به درمان ریشه ای عوامل خشونت ورزی و افراطی گری بپردازند.

واکنش ایران به جنایت داعش در پاریس

واکنش ایران به جنایت داعش در پاریس

جدید ترین مطالب سایت