لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

چرا یک بازیگر نمی‌تواند کالای ایرانی تبلیغ کند ؟!

محمدرضا فروتن درباره ممنوعیت استفاده از هنرمندان و ورزشکاران در تبلیغات اظهار کرد: اینکه چرا بعضی ها از اتفاقات خوب خوشحال نمی شوند و چه چیزی آن ها را اذیت می کند و چه ترسی از این اتفاق دارند، یک سوال است.

 چرا یک بازیگر نمی‌تواند کالای ایرانی تبلیغ کند ؟!

هموطن:محمدرضا فروتن درباره ممنوعیت استفاده از هنرمندان و ورزشکاران در تبلیغات اظهار کرد: اینکه چرا بعضی ها از اتفاقات خوب خوشحال نمی شوند و چه چیزی آن ها را اذیت می کند و چه ترسی از این اتفاق دارند، یک سوال است.

محمدرضا فروتن درباره ممنوعیت استفاده از هنرمندان و ورزشکاران در تبلیغات اظهار کرد: اینکه چرا بعضی ها از اتفاقات خوب خوشحال نمی شوند و چه چیزی آن ها را اذیت می کند و چه ترسی از این اتفاق دارند، یک سوال است.

 این هنرمند که در نشست «هم اندیشی بررسی نقش هنرمندان و ورزشکاران در تبلیغات» حضور داشت، خاطرنشان کرد: چقدر این داستان خشم تولید کرده است و چقدر حال یک عده را بد کرده است. دوستان حرف هایشان را با طنز می گویند اما اگر درک کنیم می بینیم پشت تک تک این صحبت های عزیزان چقدر خشم و ناراحتی است. 

به یاد دارم بعد از تمام گیر و دارهایی که در امر تبلیغات مرهون شده بود و ما دوباره قصد داشتیم کاری را شروع کنیم، باز هم برایم سوال بود که چرا یک بازیگر و ورزشکار نمی تواند کالای ایرانی را تبلیغ کند.

وی در ادامه بیان کرد: فکر می کنم بیشتر ما باید به دنبال آسیبی باشیم که انگار به بعضی ها می خورد؛ یعنی اینکه چرا بعضی ها از اتفاقات خوب خوشحال نمی شوند و چه ترسی دارند. آیا این ترس سالم، غریزی و طبیعی است و یا اینکه یک ترس بیمارگونه است؟ در این زمینه نیاز به افرادی هست که به عنوان راه حل به آن ها نگاه کنیم، افراد مسئول و با شهامت و حمایت گری که خواسته های دیگران و اتفاق های خوب را بخشی از خواسته های جدی خودشان تلقی کنند و اینکه وقتی موانعی به وجود می آید چقدر خودشان را می توانند مسئول بدانند و از مسئولیت های خودشان بدانند که مشکل را حل کنند.

فروتن در بخشی دیگر از صحبت هایش در این نشست تصریح کرد: شاید مهربانی کمی هم آگاهی بیاورد. من فکر می کنم با این اقشار (افرادی که استفاده از هنرمندان و ورزشکاران در تبلیغات را ممنوع کرده اند) با نامهربانی برخورد شده است.

گرد آوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

 

جدید ترین مطالب سایت