لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پست فیس‌بوکی کی‌روش دردسرساز شد

یک پست فیس بوکی در آستانه جام ملت های آسیا، بار دیگر حاشیه را به جان یکی از پرامیدترین تیم های دوره اخیر بزرگترین فستیوال ملی آسیا انداخت.

روزنامه شهروند: یک پست فیس بوکی در آستانه جام ملت های آسیا، بار دیگر حاشیه را به جان یکی از پرامیدترین تیم های دوره اخیر بزرگترین فستیوال ملی آسیا انداخت. کارلوس کی روش برای تهییج ایرانی ها در صفحه شخصی اش در فیس بوک ازجمله «دوباره منتظر شما هستیم» استفاده کرد اما عکس انتشار یافته در پایین این عکس، جنجال های زیادی به وجود آورد چون در این تصویر پرچم رژیم قبلی، دیده می شود؛ آنچه عبور از خط قرمزهای نظام جمهوری اسلامی به حساب می آید. بعید به نظر می رسد شخصی حرفه ای به نام کی روش، عامدانه این عکس را منتشر کرده باشد اما اگر این احتمال که اطرافیان او یا شخص و اشخاص گردانندگان فیس بوکی سرمربی به انگیزه های سیاسی این اقدام را انجام داده باشند، نگرانی های زیادی درباره آینده مرد پرتغالی روی نیمکت تیم ملی به وجود می آورد. به هرحال در اولین واکنش به این اتفاق، کمیته اخلاق فدراسیون از تهران به کی روش پیغام داده هرچه زودترپست خود را حذف کند اما تا لحظه نوشتن این مطلب، اتفاق مورد نظر کمیته اخلاق روی نداده و اگر کی روش مقاومت کند، تیم ملی درجام ملت های آسیا، آن زمان که باید به انتظار ٣٩ ساله ایرانی ها خاتمه دهد، دچار اختلاف و چنددستگی فراوان می شود. البته فرضیه گردانده شدن امور فیس بوکی شخص سرمربی توسط فرد یا افراد دیگر، می تواند اتهامات را از دوش مرد پرتغالی بردارد اما حتی در این صورت هم کی روش، باید پاسخگو باشد.

واکنش متفاوت علیپور

در این شرایط حرف های حجت الاسلام علیپور آبی روی آتش اخبار تلقی می شود: «کفاشیان و نبی حتما تذاکرات لازم را در محل برگزاری مسابقات به اعضای تیم ملی می دهند. شاید صفحه او را هک کرده اند و برخی تصاویر را در آن قرار داده اند.» این اتفاق، تنور اپوزیسیون خارج از کشور را داغ می کند. آن هایی که از هر فرصتی برای ابراز نظرهای سیاسی خود در قالب هواداری از تیم ملی استفاده می کنند و پرچم های ایران در طول تاریخ را بهانه ای برای این کار می دانند، قطعا با این عکس درج شده درصفحه فیس بوک کی روش، بیش از پیش به سیاسی کاری روی سکوهای داغ ورزشگاه های محل برگزاری شانزدهمین دوره جام ملت های آسیا ترغیب می شوند.

آینده این اقدام

موضوع از آن جایی که یک مسأله مهم سیاسی است، ابعاد پیچیده ای به خود می گیرد. اگر کی روش اقدام به پاک کردن پست فیس بوکی خود کرده باشد، ماجرا ختم به خیر می شود اما چنانچه بر اقدام خود اصرار کند، این تلقی را به وجود می آورد که عامدانه این عکس را برای پست فیس بوکی خود انتخاب کرده است. در این صورت، فدراسیون قطعا فقط تا پایان جام ملت های آسیا دندان روی جگر خواهد گذاشت و کی روش حتی اگر قهرمان شود و مایل به ماندن هم نشان دهد، قطعا از استرالیا به خانه اش باز می گردد. ماجرای دیگر و درواقع اقدام پیشگیرانه ای که می توانست مانع این اتفاق شود، منع کادر فنی و بازیکنان از استفاده از شبکه های اجتماعی در طول حضور در این تورنمنت بود؛ آنچه برخی تیم های بزرگ مانند هلند به دستور سرمربی خود در طول تورنمنت های مهم انجام می دهند.

پست فیس‌بوکی کی‌روش دردسرساز شد

جدید ترین مطالب سایت