فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رهایی 2 محکوم به قصاص از چوبه دار

این رضایت جلوه ای از اعتقادات شیعه و الگوپذیری از معصومین را به نمایش گذاشت و قاتل با چشمانی اشک بار سجده شکر بجا آورد...

معاون دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: تلاش همکاران اجرای احکام دادسرای کرمان در گرفتن رضایت از اولیای دم، موجب رهایی دو نفر از محکومین به قصاص نفس شد.

به گزارش جنوب نیوز، علی سیدی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: قرار بود در ساعت 5 بامداد 31 فروردین ماه حکم سه نفر از محکومان به قصاص نفس در محل زندان کرمان اجرا شود.

این مقام قضایی تصریح کرد: در یکی از پرونده ها علیرغم اینکه قبل از دستور اجرا چندین جلسه با حضور اولیای دم و خانواده محکوم به قصاص برگزار شده بود اما توفیقی در کسب رضایت حاصل نشد.

وی گفت: تعیین روز اجرای حکم خارج از توجه قاضی اجرای احکام مصادف شد با میلاد پر برکت حضرت فاطمه زهرا (س) که این مناسبت برای اولیای دم بازگو شد و پس از دو ساعت تلاش، اولیای دم به حرمت این روز مبارک اعلام رضایت کردند.

سیدی بیان کرد: این رضایت جلوه ای از اعتقادات شیعه و الگوپذیری از معصومین را به نمایش گذاشت و قاتل با چشمانی اشک بار سجده شکر بجا آورد.

وی همچنین در مورد محکوم به قصاص دیگر گفت: برای کسب رضایت در این پرونده چندین جلسه قبل از اجرای حکم توسط دادسرای عمومی و انقلاب کرمان برگزار شد و اولیای دم تصمیم نهایی خود را به روز اجرای حکم موکول کردند و در روز اجرای حکم که مصادف با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) بود رضایت خود را مشروط به اخذ دیه اعلام کردند.

معاون دادستان عمومی و انقلاب کرمان درباره مفر سوم نیز گفت: با اعلام اولیای دم، اجرای حکم دراین روز متوقف و یک ماه به تعویق افتاد و مراتب صورت جلسه شد، امیدواریم که در این فرصت حیاتی رضایت اولیای دم اخذ شود.

جدید ترین مطالب سایت