لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

صحبت های بازیکن جدید تیم ملی

محمدرضا خانزاده در گفت وگو با خبرنگاران در خصوص دعوتش به تیم ملی و اینکه چگونه از این موضوع اطلاع پیدا کرد، گفت:

محمدرضا خانزاده در گفت وگو با خبرنگاران در خصوص دعوتش به تیم ملی و اینکه چگونه از این موضوع اطلاع پیدا کرد، گفت: وقتی به تمرین رسیدم متوجه شدم که به جای هاشم بیگ زاده به تیم ملی دعوت شدم و من هم این موضوع را با حمید درخشان در میان گذاشتم و او هم برایم آرزوی موفقیت کرد و از آنجایی که فدراسیون فوتبال کارها را انجام داده بود بلیت من آماده شد و بعد از خداحافظی از کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس آماده سفر به استرالیا شدم.

وی درباره مصدومیت هاشم بیگ زاده ادامه داد: واقعاً از این موضوع ناراحت شدم چون هاشم بچه سالم و صافی است و خبر مصدومیتش واقعاً من را ناراحت کرد اما به هر حال قسمت این بوده که من به جای او در تیم ملی باشم.

خانزاده درباره اینکه چقدر شانس بازی کردن در جام ملت های آسیا را دارد و اینکه همانند جام جهانی توریست نخواهد بود، اظهار داشت: همه چیز برعهده کارلوس کی روش است و من همه تلاشم را می کنم تا بتوانم در تیم ملی بازی کنم اما در هر حال نظر نهایی را کی روش می دهد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه او به عنوان تنها نماینده این باشگاه درتیم ملی و در جام ملت های آسیا حضور خواهد داشت، خاطرنشان کرد:  از این قضیه واقعاً خوشحالم از کی روش ممنون هستم که به من اعتماد دارد اما از این موضوع هم خوشحال هستم که به عنوان تنها نماینده بزرگترین تیم ایران در جام ملت های آسیا حضور دارم.

وی درباره اینکه تدارکات تیم ملی برای حضور در جام ملت  های آسیا تدارک خوبی بوده یا نه، تصریح کرد: من حدود 12 روزی از تیم ملی دور بودم و از ریز مسائل خبر ندارم اما با غیرت و تعصب ایرانی می خواهیم در این مسابقات نتیجه بگیریم.

مدافع تیم پرسپولیس در پایان درباره وضعیت این باشگاه هم تصریح کرد: به هر حال مشکلاتی پیش آمد و تیم روزهای سختی را پشت سر گذاشت اما به روزهای آینده امید زیادی داریم و هواداران بدانند که با غیرت و تعصب برای گرفتن نتیجه تلاش می کنیم.

صحبت های بازیکن جدید تیم ملی

جدید ترین مطالب سایت