فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قتل هولناک دو مرد با توهم خیانت!

مرد معتادبه شیشه  که دونفر را با توهم خیانت همسرش به قتل رسانده  است، به ادعای خود و همدستانش قصد داشت افراد دیگری را نیز قربانی کند.

روزنامه شرق: مرد معتادبه شیشه  که دونفر را با توهم خیانت همسرش به قتل رسانده  است، به ادعای خود و همدستانش قصد داشت افراد دیگری را نیز قربانی کند.

اولیای دم هر دو مقتول پرونده، قبل از جلسه محاکمه این مرد رضایت خود را اعلام کرده  بودند و متهم ردیف اول پرونده دیروز فقط به لحاظ جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

نماینده دادستان در ابتدای جلسه، جزییات پرونده را توضیح داد و گفت: «متهم که مردی ٤٠ساله به نام منوچهر است، با شلیک گلوله به سمت دو مرد به نام های کریم و عباس آنها را به قتل رساند و متواری شد. متهم بعد از بازداشت به هر دو فقره قتل اعتراف کرد و گفت به دلیل فیلمی مستهجن که فکر می کرده مربوط به همسرش  است، دست به جنایت زده  است. با توجه به اینکه ولی دم هر دو پرونده اعلام گذشت کرده اند، برای منوچهر و دو متهم دیگر که از نظر دادسرا مرتکب معاونت در قتل شده اند، درخواست صدور حکم قانونی دارم.»

در ادامه جلسه دادگاه، با توجه به اینکه اولیای دم اعلام گذشت کرده  بودند، منوچهر- متهم ردیف اول - در جایگاه حاضر شد. او اتهام هر دو فقره قتل را قبول کرد و گفت: «زمانی این اتفاق افتاد که من معتاد به شیشه بودم و وضعیت خوبی نداشتم. توهم شدید داشتم، نزدیک به ١٢شبانه روز بود که نخوابیده  بودم. یک روز دو دوستم فرهاد و بهرام که متهمان حاضر در دادگاه هستند، در خانه زنی به نام شبنم فیلمی را به من نشان دادند که فکر کردم زنی که در فیلم است همسرم است.

 چون قبلا زنم را کتک زده  بودم و جای زخم ها هنوز روی کمرش بود و همین مشخصات در فیلم هم دیده می شد، فکر کردم آن زن واقعا همسرم است. فرهاد و بهرام هم مدام گریه می کردند و می گفتند به تو خیانت شده، آنها اسم دو مرد به نام های کاظم و علی را آوردند و گفتند این دونفر با همسرت رابطه داشتند و به تو خیانت شده است. از آنجایی که قبلا با زنم به مشکل خورده  بودم و با هم درگیری داشتیم، فکر می کردم واقعا او به من خیانت کرده  است. بنابراین تصمیم گرفتم دو مردی را که در فیلم بودند، بکشم. سلاحی خریدم.

 ابتدا کریم را کشتم، او گناهی نداشت دوستم بود وقتی دید می خواهم دست به قتل بزنم سعی کرد جلویم را بگیرد و من به او شلیک کردم. یک  هفته بعد سراغ عباس رفتم، او داشت از خانه کاظم خارج می شد و من دنبال کاظم بودم تا بکشمش، وقتی عباس را دیدم با تیر زدم و بعد هم بازداشت شدم.»

در این هنگام قاضی عبد اللهی -رییس دادگاه- گفت: مطابق گزارشی که از زندان آمده است، تو قصد داشتی در زندان شخصی به نام کاظم را بکشی، آیا این همان فردی است که دنبالش بودی؟ متهم جواب داد: بله همان فرد است. من به او حمله کردم، زندانیان دیگر جلویم را گرفتند وگرنه او را هم می کشتم. 

متهم همچنین در پاسخ به این سوال که اگر بازداشت نمی شد آیا ممکن بود دست به قتل دیگری بزند، گفت: در آن زمان قصد داشتم علی و کاظم را بکشم و اگر بازداشت نمی شدم حتما آنها را هم به قتل می رساندم اما دستگیرم کردند. آن زمان خیلی توهم شیشه داشتم. ١٢شبانه روز بود که نخوابیده  بودم و با هردو همدستم تمام مدت شیشه می کشیدم.

متهم در پاسخ به این سوال که آیا از همسرش سوال کرده با کسی رابطه دارد یا نه، گفت: «مدتی قبل از این حادثه همسرم را طلاق دادم. ما با هم مشکل داشتیم، چون با زنی رابطه داشتم و زنم فهمیده  بود، او را طلاق دادم اما بعد از مدتی دوباره با هم آشتی کردیم و این بار او را صیغه کردم. 

من از او سه فرزند داشتم و به خاطر بچه ها کنار هم بودیم. در این مدت خودم چیزی از زنم ندیده  بودم اما وقتی گفتم فیلمی دیده ام که تو در آن عریان بودی و با چند مرد رابطه داشتی، انکار کرد و گفت اینها توهمات توست، آنقدر شیشه می کشی که به این روز افتاده ای، من با کسی رابطه نداشتم.»

سپس فرهاد متهم ردیف دوم در جایگاه حاضر شد. او اتهامش را رد کرد و گفت: «منوچهر مدعی  است فیلم را در خانه زنی به نام شبنم دیده که زنی فاسد است در حالی که من اصلا آن زن را نمی شناسم و نمی دانم خانه اش کجاست. البته باید بگویم من اینطور در جریان قرار گرفتم که یک روز منوچهر با اسلحه به محل کارم آمد. می خواست دونفر به نام های رحمان و ابراهیم را بکشد. او مدعی بود آنها با زنش رابطه داشته اند، من خودم را جلو انداختم و گفتم این کار را نکن، تو شیشه کشیده ای و توهم داری. او حتی ماشه را چکاند ولی گلوله  گیر کرد و شلیک نشد وگرنه من را هم زده  بود. در آن زمان نمی دانستم او دونفر را کشته  است و می خواهد دونفر دیگر را هم بکشد. اگر می دانستم، این کار را نمی کردم و می ترسیدم.

سپس دیگر متهم در جایگاه حاضر شد. او نیز اتهامش را رد کرد و گفت: من هیچ نقشی در این قتل ها نداشتم. به خانه شبنم رفته  بودم تا شخصی که قرار بود خانه ام را نقاشی کند، صدا بزنم سر کارش برود.

می دانستم آن شخص به خانه شبنم رفت وآمد دارد. آنجا منوچهر را دیدم. شبنم گفت این فرد را فرهاد آورده  و حالش هم اصلا خوب نیست. گفت فیلمی را به او نشان داده و می گویند این فیلم متعلق به زن اوست، اما من اصلا فیلم را هم ندیده ام. وقتی قاضی از متهم پرسید آیا فرهاد با شبنم رابطه داشت، گفت: روز حادثه او را ندیدم، چون خیلی زود از خانه شبنم بیرون آمدم البته گفتند فرهاد در اتاق است، اما به طور کلی باید بگویم شبنم را می شناخت و با او رفت وآمد داشت.

در پایان، منوچهر یک بار دیگر در جایگاه حاضر شد. او که آثار برجای مانده از زخم روی صورت و سرش زیاد بود، از کارش اظهار پشیمانی کرد و گفت: من واقعا از این کارم پشیمان هستم. آثاری که روی بدنم وجود دارد به خاطر درگیری های زندان است آنجا جای بدی است و اگر آزاد شوم، می خواهم سر زندگی ام باشم.

هیات قضات بعد از پایان جلسه رسیدگی برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند.

قتل هولناک دو مرد با توهم خیانت!

جدید ترین مطالب سایت