لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

احتمال آلوده بودن برخی میوه‌ها در بازار

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از احتمال آلوده بودن برخی میوه ها در سطح بازار به سموم خبر داد...

 باشگاه خبرنگاران: محمد محمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در حاشیه جلسه تنظیم بازار استان تهران عنوان کرد: متاسفانه برخی از میوه ها که در سطح بازار موجود است به علت عدم نظارت دستگاه های ذی ربط و وزارت بهداشت و درمان احتمال آلودگی به سموم دارند.

وی ادامه داد: برای پیگیری این مشکل جلسه ای فوری تشکیل خواهد شد تا مسئولان مربوطه پاسخگو باشند. وی گفت: به دلیل عدم همکاری مسئولان جهاد کشاورزی، اصناف و اتحادیه ها در برخی مواقع با مشکل مواجه می شویم مثلا در روز پنج شنبه در گشت تعزیرات در بازار شهرستانی  یکسری از واحدهای صنفی گوشت آلوده ارائه می کردند که متاسفانه پس از برخورد با این واحدهای صنفی مجددا بعدازظهر همان روز همان واحدهای صنفی گوشت فاسد ارائه کردند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران اظهار داشت: متاسفانه بازاری که ما داریم اسلامی نیست زیرا نه امنیت قیمت داریم نه اخلاقی ،به طوریکه ماموران تعزیرات را حین انجام گشت زنی و بازدید از امکان صنفی کتک می زنند.

محمدی افزود: ما تاکنون جرات نکرده ایم برای بازدید به بازار موبایل برویم از مسئولان نیروی انتظامی درخواست کرده ایم با همراه شوند تا ماموران تعزیرات امنیت داشته باشند. مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از مسئولان درخواست کرد در خصوص احتمال آلوده بودن برخی از میوه ها پیگیری و نظارت بیشتری داشته باشند چرا که سلامت مردم در اولویت است. 

جدید ترین مطالب سایت