فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اداره های پلیس سرتاسر امریکا به حالت آماده باش درآمد

 رسانه های آمریکاخبر دادند اداره های پلیس سرتاسر آمریکا بعد از تهدید داعش به قیام در وضعیت هشدار قرار گرفتند.

 هموطن:رسانه های آمریکاخبر دادند اداره های پلیس سرتاسر آمریکا بعد از تهدید داعش به قیام در وضعیت هشدار قرار گرفتند.

شبکه خبری سی ان ان گزارش داد اداره های پلیس سرتاسر آمریکا بعد از فراخوان داعش به قیام در وضعیت هشدار قرار گرفته اند.

سی ان ان بر اساس یادداشتی که در اختیارش قرار گرفته می نویسد یکی از سخنگوهای داعش به نام محمد العدنانی در یک پیام ویدئویی از طرفدارانش می خواهد که «قیام کنند و مقامات اطلاعاتی، افسران پلیس، سربازان و شهروندان را بکشند». وی به طور خاص از آمریکا، فرانسه، استرالیا و کانادا اسم می برد.

 اداره های پلیس سرتاسر امریکا به حالت آماده باش درآمد

 اداره های پلیس سرتاسر امریکا به حالت آماده باش درآمد

پیش از این اف بی آی و اداره امنیت داخلی آمریکا هم دستورالعمل های مشابهی برای نیروهای پلیس سرتاسر آمریکا منتشر کرده بودند.

چند حادثه تیراندازی و گروگان گیری در فرانسه در هفته گذشته باعث رشد نگرانی های امنیتی در میام مقامات آمریکا و کشورهای اروپایی شده است.

رسانه های فرانسه روز چهاذشنبه (۱۷ دی) گزارش دادند دو مرد مسلح با حمله به دفتر نشریه طنز فرانسوی «شارلی ابدو» دوازده نفر از جمله دو افسر پلیس را به قتل رساندند.

یک نیروی زن پلیس هم روز پنج شنبه در جریان یک تیراندازی جداگانه در جنوب پاریس جان باخت.

تیراندازی و گرگان گیری ها در پاریس روز جمعه و پس از مرگ دو برادر به نام های سعید و شریف کواچی، عاملان حمله روز چهارشنبه و یک گروگان گیر دیگر به پایان رسید.

سازمان های اطلاعاتی آمریکا و کشورهای اروپایی پس از حملات روزهای گذشته در پاریس درباره موج سوءقصدهای احتمالی در خاک این کشورها هشدار داده اند.

حضور هزاران شهروند کشورهای فرانسه، انگلیس، اتریش و آلمان در بین ترویست های سوریه از زمان آغاز ناآرامی ها در این کشور در سال ۲۰۱۱ هشدار دستگاه های امنیتی غرب را به دنبال داشت.

مقام های امنیتی آمریکا و اروپا درباره احتمال بازگشت پیکارجویان اروپایی حاضر در میان معارضان سوریه به این کشورها و انجام عملیات تروریستی هشدار می دادند.

موضوعی که باعث می شود دستگاه های امنیتی غرب در شناسایی تروریست ها مشکل داشته باشند این است که برخی از آنها از طریق کشورهای ثالث مانند ترکیه وارد سوریه و عراق شده اند

جدید ترین مطالب سایت