لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

برای تاخیر انداختن در برنامه هسته‌ای ایران آمادگی نظامی داریم

ژنرال مارتین دمپسی، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در یک مصاحبه تلفنی که روز یکشنبه منتشر شد با تکرار ادعاها درباره برنامه هسته ای ایران درباره آمادگی نظامی کشورش برای ایجاد تاخیر در این برنامه هشدار داد.

هموطن :رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا با تکرار ادعاها درباره برنامه هسته ای ایران گفت که واشنگتن برای به تأخیر انداختن برنامه هسته ای ایران آمادگی نظامی دارد.

 دمپسی گفت: «ما توانمندی های نظامی مان را پابرجا نگاه داشته ایم و همچنان هم آنها را در حالت آمادگی حفظ می کنیم تا برنامه هسته ای ایران را، در صورتی که از ما خواسته شود، نابود کنیم ، البته عبارت صحیح این است که بگویم در این برنامه تأخیر ایجاد کنیم.»

آمریکا، رژیم صهیونیستی و کشورهای هم پیمان آنها تهران را به پیگیری اهداف نظامی در پوشش برنامه هسته ای متهم می کنند. جمهوری اسلامی ایران همواره این ادعاها را رد و برمصارف صلح  آمیز این برنامه تأکید کرده است.

دمپسی که با شبکه خبری فاکس نیوز گفت وگو می کرد در بخش دیگری از اظهاراتش مدعی شد حملات هوایی گروه موسوم به ائتلاف ضد داعش موفق شده است بخش زیادی از تجهیزات گروه تروریستی داعش را نابود کرده و بخش هایی از سرزمین های تصرف شده را از آنها پس بگیرد.

 دمپسی در اظهارنظری دیگر مدعی شد یکی از مظنونان حملات چند روز گذشته در شهر پاریس پایتخت فرانسه، در یمن آموزش دیده است.

روز چهارشنبه هفته گذشته گروهی مسلح با حمله به دفتر نشریه «شارلی ابدو» 12 نفر از جمله چندین کاریکاتوریست را به قتل رساندند. تلاش نیروهای امنیتی فرانسه برای یافتن عاملان این حادثه تا روز جمعه، زمانی که دو گروگانگیری مسلحانه همزمان در دو نقطه پاریس رخ داد، ادامه یافت و نهایتا با مرگ عاملان این حادثه پایان یافت.

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در مورد اقدامات صورت  گرفته برای مبارزه با گروه های تروریستی، گفت: «تلاش می کنیم تا با همه توانمندی ای که داریم، به فشارها بر این شبکه ادامه دهیم. آن ها دارند دیگر گروه ها را نیز تحریک می کنند که ایدئولوژی افراطی تری در پیش گیرند، که همین امر آن ها را خطرناک می کند.»

در حالی که انتظار می رفت گروه تروریستی «داعش» مسئولیت حملات پاریس را بر عهده بگیرد، این شاخه یمنی القاعده بود که با صدور بیانیه ای مدعی شد حملات را مدیریت کرده است. هرچند امروز فیلمی منتشر شد که نشان می دهد عامل یکی از گروگانگیری ها، چندی قبل با داعش اعلام بیعت کرده است.

 

جدید ترین مطالب سایت