فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

توپ طلای ۲۰۱۴ به رونالدو رسید/ یواخیم لوو بهترین مربی جهان

کریستیانو رونالدو، ستاره رئال، به عنوان مرد سال فوتبال دنیا در سال ۲۰۱۴ انتخاب شد و توپ طلا را دریافت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رونالدو که در سال های 2008 و 2013 هم این جایزه را به دست آورده بود، توانست با پشت سر گذاشتن مانوئل نویر ولیونل مسی، برای سومین بار توپ طلا را از آن خود کند. او بعد از دریافت این جایزه گفت:" می خواهم به یکی از بهترین بازیکنان تاریخ تبدیل شوم و هر سال به عنوان بازیکن پیشرفت کنم."

بعد از رونالدو که با 37.66 درصد آرا اول شد، لیونل مسی با 15.76 درصد آرا در رتبه دوم قرار گرفت و مانوئل نویر با اختلافی بسیار کم، 15.72 درصد آرا، سوم شد.

رونالدو بعد از یوهان کرویف، کوین کیگان، کارل هاینس رومنیگه، میشل پلاتینی، مارکو فان باستن و لیونل مسی، هفتمین بازیکن تاریخ است که می تواند از عنوانش در جوایز توپ طلا دفاع کند.

او اکنون در کنار کرویف، پلاتینی و فان باستن که سه بار این جایزه را دریافت کرده بودند، قرار دارد و البته یک توپ طلا کمتر از لیونل مسی به دست آورده است.

یواخیم لوو بهترین مربی جهان

یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان به عنوان بهترین مربی سال 2014جهان شد.

یواخیم لوو برای قهرمانی مقتدرانه آلمان در مسابقات جام جهانی توانست بهترین مربی سال دنیا شد. او بعد از رسیدن به این عنوان گفت:« این جایزه فقط برای من نیست. من به نمایندگی از همه اعضای تیم ملی آلمان که قهرمان جهان شدند این جایزه را می گیرم. این نتیجه چند سال کار سخت است. می خواهم از همه مربیان آلمانی که هر روز سخت با بازیکنان جوان کار می کنند تشکر کنم. یک مربی بدون تیمی فوق العاده چه چیزی دارد؟ ادامه دادن موفقیت به هیچ وجه آسان نیست. اسپانیا با کسب سه عنوان پشت سرهم در جام جهانی و جام ملت ها به ما نشان داد که این کار باید چگونه انجام شود. این همان چیزی است که ما باید از آن الگو بگیریم.»

لوو 36 درصد، آنچلوتی 22 درصد و سیمئونه 19 درصد رای دهندگان را به خود اختصاص دادند. مربیان ، کاپیتان های تیم های ملی و گروهی از خانواده فیفا شامل خبرنگاران و ستاره های فوتبال همه ساله برای انتخاب بهترین های دنیا رای می دهند.

جدید ترین مطالب سایت