لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حلقه‌ای که توجه خیلی از مردها را جلب خواهد کرد!! + عکس

برخی مردان علاقه ای به استفاده از زینت آلات ندارند اما حلقه جدید که در خود ابزاری شبیه چاقوی سوئیسی پنهان کرده، حتما توجه هر مردی را به خود جلب خواهد کرد...

هموطن:برخی مردان علاقه ای به استفاده از زینت آلات ندارند اما حلقه جدید که در خود ابزاری شبیه چاقوی سوئیسی پنهان کرده، حتما توجه هر مردی را به خود جلب خواهد کرد.

«حلقه مرد» حاوی یک در بازکن، دو تیغ برای کارهایی مانند بریدن در بسته بندی ها، یک اره کوچک و شانه ای برای موارد اضطراری است.

این حلقه که توسط بروس بون از جورجیا طراحی شده است، از صفحات تیتانیوم کلاس هوافضا ساخته شده که با پرچ برنجی به هم متصل شده اند. روی این حلقه براق شده اما داخل آن برای راحتی بیشتر، صیقلی شده است.

حلقه‌ای که توجه خیلی از مردها را جلب خواهد کرد!! + عکس

این حلقه زمانی که از انگشت بیرون آورده می شود، می تواند به عنوان ابزار مختلف با بیرون کشیدن اجزای گوناگونش مورد استفاده قرار بگیرد. برای مثال یک دربازکن کوچک، یک تیغه صاف برای بریدن نوار یا نخ ماهیگیری و یک تیغه دندانه دار برای برش دادن بسته های سخت در این حلقه قرار دارد.

یک صفحه فلزی دیگر از اره مینیاتوری برخوردار است که می توان با آن پلاستیک و چوب را برید. همچنین شانه کوچکی که در این حلقه پنهان شده، می تواند برای مرتب کردن سبیل مردان مورد استفاده قرار بگیرد.

این حلقه با عرض 9 میلیمتر با اندازه های مختلف و به قیمت 385 دلار در بازار عرضه شده است.

این طراح همچنین حلقه های مردانه دیگری مبتنی بر آچار، پیستون و حتی دستبند در کنار یک گردنبند برچسب سگهای نظامی ارائه کرده که حاوی ابزار تاشدنی است.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت