لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تخلف ۳۰ میلیونی فرزند یکی از مسئولان/ هشدار به استانداران درباره سرمایه گذاران

رئیسان پلیس آگاهی استان ها در نشستی با حضور دادستان کل کشور و فرمانده نیروی انتظامی در تهران، راهکارهای مبارزه با جرائم اقتصادی را بررسی کردند. در این نشست، بر لزوم سیاست گذاری اقتصادی دقیق در نظام پولی و بانکی کشور برای کاهش جرائم اقتصادی تاکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  رئیسان پلیس آگاهی استان ها در نشستی با حضور دادستان کل کشور و فرمانده نیروی انتظامی در تهران، راهکارهای مبارزه با جرائم اقتصادی را بررسی کردند.

سردار سرتیپ احمدی مقدم در نشست تخصصی رؤسای اداره های مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی استان  های سراسر کشور پلیس افزود: پلیس برای مبارزه با جرائم اقتصادی باید سطح حرفه ای خود را ارتقا دهد و آینده نگر باشد.

تخلف ۳۰ میلیونی فرزند یکی از مسئولان/ هشدار به استانداران درباره سرمایه گذاران

وی گفت: خوشبختانه سرنخ هایی که به مسئولان قضائی ارائه می کنیم، به آن رسیدگی می شود اما بخشی از جرائم پیش رویدادی است.

سردار احمدی مقدم گفت: اگر شرکتی در یک استان سرمایه گذاری می کند و منجر به ارتقای اقتصادی آن استان می شود، استاندار نباید چشم خود را بر تخلفات آن ببندد بلکه باید منافع ملی را بر بخشی نگری ترجیح دهد.

وی با بیان اینکه اراده در دولت و قوه قضائیه برای برخورد با جرایم اقتصادی وجود دارد، افزود: به نظر ما سرعت بخش های مبارزه ای متناسب با حجم و سرعت مسائل جدید اقتصادی نیست.

فرمانده ناجا در ادامه به تشکیل پلیس اقتصادی اشاره کرد و گفت : نیروی انتظامی ساختار پلیس اقتصادی را به ستاد کل نیروهای مسلح پیشنهاد داده است تا پلیس مبارزه با قاچاق و مفاسد از پلیس آگاهی ناجا خارج شود و به عنوان یک پلیس مستقل جایگاه آن ارتقا یابد و تخصصی تر شود.

وی افزود: امیدواریم برای این پلیس یک ساختار ارتقا یافته قوی با پشتیبانی دولت ایجاد شود.

سردار احمدی مقدم با بیان اینکه ما باید حوزه تعاملی خود را افزایش دهیم و شگردهای مجرمانه را هم کشف کنیم، افزود: دشمن به صورت هدفمند علیه حیثیت ما هجوم آورده است و ما نیز باید سدی در مقابل وقوع این گونه جرایم ایجاد کنیم که این شدنی است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه باید پلیس شگردهای جدید در جرائم اقتصادی را به مردم اطلاع رسانی کند، گفت: باید از حداکثر اختیارات خود در برخورد با جرم مشهود استفاده کنیم.

وی افزود: در یکی از پرونده ها که مربوط به یکی از مسئولان عالی رتبه کشور بود به او اعلام شد که فرزندش مبلغ 30 میلیون تومان را از بانکی در اهواز از طریق ورود به نظام بانکی سرقت کرده است، ما پس از بررسی هایی که انجام دادیم، دریافتیم سارقان با استفاده از نظام وای فای و کشف کد ورودی و استفاده از آی پی این فرزند مسئول، دست به این سرقت زده بودند.

احمدی مقدم گفت: با اینکه سال های فراوانی از تشکیل پلیس مبارزه با جرائم اقتصادی در پلیس آگاهی نمی گذرد، اما شاهد انباشت دانش و آگاهی در این پلیس هستیم .

وی افزود: امروز دستگاه ها همکاری خوبی با ما دارند و مردم نیز خواهان ورود مدبرانه پلیس به این عرصه هستند.

تخلف ۳۰ میلیونی فرزند یکی از مسئولان/ هشدار به استانداران درباره سرمایه گذاران

جدید ترین مطالب سایت