لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سوء استفاده از بهرام رادان و مداح مشهور!

معاون رییس جمهور به دارندگان خدمات شاخص در حوزه اقتصاد و صنعت لوح اهدا کرد

هموطن:دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت و اقتصاد ایران شامگاه شنبه با حضور محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهور و علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد.

سوء استفاده از بهرام رادان و مداح مشهور!

در این جشنواره معاون رییس جمهور به دارندگان خدمات شاخص در حوزه اقتصاد و صنعت لوح اهدا کرده و از آنان قدردانی نمود. اما آنچه سبب تعجب همگان بود دعوت از بهرام رادان و عبدالرضا هلالی برای حضور در همایش بود. 

سوء استفاده از بهرام رادان و مداح مشهور!

دوچهره ای که هیچ گونه تناسبی با موضوع جشنواره ملی قهرمانان صنعت و اقتصاد نداشتند اما بلافاصله تصویر حضور آنان در این جشنواره خبریک خبرگزاری ها شد. گویی دست اندرکاران در تلاش بوده اند تا با فراخواندن این هنرمند و مداح گرانقدر کشور مان در برنامه ای که به حیطه فعالیتهای فرهنگی آنان ارتباطی ندارد، ارزش خبری مراسم خود را افزایش دهند و در یک حرکت زرد رسانه ای خبر مراسم جشنواره را به تیتر نخست رسانه ها تبدیل کنند.

سوء استفاده از بهرام رادان و مداح مشهور!

جالب اینجاست که طبق آنچه در تصاویر نیز مشهود است هر دوی این شخصیتها یعنی آقایان هلالی و رادان در ردیف نخست جایگاه مهمانان ویژه قراردارند به طوری که رادان دقیقا در تصویر پشت سر معاون رییس جمهور آقای شریعتمداری قرار دارد. گفتنی است در این مراسم از آقایان رادان و هلالی نیز تقدیر شده است. 

چنین رفتارهایی که هر از گاهی از برخی مسئولین عالی سیاسی کشور نیز سر می زند نشانه های جدی افول در فرهنگ عمومی و دامن زدن سیاسیون به آن با همراه شدن است چیزی که دقیقا بر عکس آن از مسئولین انتظار می رود.

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت