لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کوچک‌ زاده: مطهری فحش رکیک به من داد!

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: حیثیت مجلس را کسانی که آرزو می کنند در دوره بعد به کرسی های مجلس تکیه بزنند، با بی ربط نوشتن هایشان، در روزنامه ها و سایت ها زیر سوال بردند.

خبرگزاری خانه ملت: مهدی کوچک زاده در نشست علنی امروز (سه شنبه 23 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در اخطار قانون اساسی گفت: با توجه به اصل 69 قانون اساسی مذاکرات مجلس باید علنی باشد و گزارش کامل آن از طریق رادیو و روزنامه رسمی برای اطلاع عمومی منتشر شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس ادامه داد: در همین مجلس آقای مطهری فحش رکیکی به بنده دادند که متأسفانه هم از صورت مذاکرات حذف شد و هم پخش نشد، خواهش می کنم آن را در صورت مذاکرات بیاورید.

کوچک زاده گفت: حیثیت مجلس را کسانی که آرزو می کنند در دوره بعد به کرسی های مجلس تکیه بزنند، با بی ربط نوشتن هایشان، در روزنامه ها و سایت ها زیر سوال بردند بنابراین فیلم را پخش کنید تا معلوم شود که آقای مطهری چه کرد و دوستانی که دلشان برای نظام می سوزد چه کردند.

وی افزود: سایت آقای احمد توکلی نقاشی را منتشر کرده که انگار بنده هستم که آقای مطهری را از تریبون مجلس پایین می کشم، آیا این اخلاق است؟ آقای توکلی، رهبر معظم انقلاب شما را به پرهیز از کینه توزی دعوت کرده اند، اینها به نظر بنده درست نیست.

کوچک زاده یادآور شد: این موضوعات به نظر بنده درست نیست خواهش می کنم فیلم و اظهارات فحاشی آقای مطهری را در متن مذاکرات بیاورید.

جدید ترین مطالب سایت