لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

معاریو: انبار تسلیحات حزب‌الله مملو از سلاح‎های ایرانی است

منابع رسانه ای رژیم صهیونیستی گزارش دادند که حزب الله به تجهیزات پیشرفته نظامی از جمله هواپیماهای بدون سرنشین انتحاری و موشک های نقطه زن و تسلیحات ضد هوایی مجهز است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، روزنامه صهیونیستی معاریو نوشت: دراسرائیل این درک وجود دارد که جنگ آتی در جبهه شمالی [لبنان] سخت ترین جنگ در دوران کنونی خواهد بود.

این روزنامه صهیونیستی نوشت: حزب الله دارای هواپیماهای بدون سرنشین انتحاری و موشک های دقیق و تسلیحات ضد جنگنده و ناو است.

براساس این گزارش، [سید حسن] نصرالله، انبارهای تسلیحات خود را با سلاح های ایرانی که اسرائیل هنوز با آن مواجه نشده، پر کرده است. چندی پیش نیز ژنرال یعقوب عمیدرور مشاور سابق امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در مقاله ای در روزنامه "اسرائیل الیوم" نوشته بود: حزب الله لبنان 150 هزار موشک و راکت در اختیار دارد که تعداد زیادی از این سلاح ها قادر هستند به هر نقطه از سرزمین های اشغالی اصابت کند.

وی به عنوان یک مسئول بلند پایه که تا چندی پیش در تصمیم گیری های رژیم صهیونیستی شرکت داشت، به ارزیابی توانمندی های نظامی حزب الله پرداخته و نوشته بود: حزب الله سازمانی غیر دولتی است که توانمندی نظامی آن تقریبا با یک کشور برابری می کند.

وی با اشاره به اینکه حزب الله 150 هزار موشک و راکت در اختیار دارد، از اندازه و فراوانی این سلاح ها به عنوان قدرت آتش بسیار بی نظیر یاد کرد و گفت: چه بسا این توانمندی با تمام کشورهای اروپایی برابری می کند.

این مسئول سابق صهیونیستی در ادامه گفته بود: حزب الله موشک های زمین به دریا با برد طولانی  و ضد هواپیما و ضد تانک و نیز هواپیماهای بدون سرنشین  در اختیار دارد.

به گفته وی، حزب الله ساختار نظامی هرمی بسیار منظم و سازمان یافته در اختیار دارد که از نظر فرماندهی بسیار منحصر به فرد بوده و قدرت کنترل زیادی دارد.

پیش از این شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفته بود که "صهیونیست ها نیز به خوبی می دانند که حزب الله موشک های نقطه زن را در اختیار دارد و به علت امکاناتی که حزب الله به دست آورد و حمایت های جمهوری اسلامی و آمادگی حزب الله برای هر جنگ آینده، این جنگ برای اسرائیلی ها سخت تر خواهد بود"

جدید ترین مطالب سایت