لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ملک عبدالله دوم در پاریس غیرتی شد

ملک عبدالله دوم هنگام دست دادن فرانسوا اولاند رئیس جمهوری فرانسه با همسرش ملکه رانیا غیرتی شد و با خشم به اولاند نگاه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ملک عبدالله دوم برای تسلیت گفتن به فرانسوا اولاند رئیس جمهوری فرانسه به پاریس رفته بود و اولاند در هنگام استقبال رسمی از پادشاه و همسرش پس از نزدیک شدن به ملکه رانیا دو دوست اش را به سوی ملکه دراز کرد و دست ملکه را گرفت. همین امر باعث غیرتی شدن ملک عبدالله دوم و نگاه خشمناکش به اولاند شد.

ملک عبدالله دوم در پاریس غیرتی شد

خشم و ناراحتی در چهره ملک عبدالله دوم پس از دست دادن اولاند با ملکه رانیا نمایان بود و یک عکاس حرفه ای در همان لحظه از این صحنه عکس گرفت.این صحنه در شبکه اجتماعی فیسبوک جنجالی شده است.

فرانسوا اولاند رئیس جمهوری فرانسه کمی پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، جدایی اش از شریک غیررسمی خود والری تری یلر ویلر را یک ماه پس از افشای رابطه اش با ژولی گیه، هنرپیشۀ فرانسوی رسماً اعلام کرد.

والری از سال 2005 شریک زندگی رییس جمهوری بوده و لحظه ای اولاند را تنها نگذاشته بود. اما پس از پیروزی شاید تصور نمی کرد زندگی و نقشی که باید ایفا کند، تا این اندازه مهم و حتی سنگین باشد؛ زندگی ای که از نظر والری" مسخره" می آمد. این حرفی بود که والری به دوستانش گفته بود.

ملک عبدالله دوم در پاریس غیرتی شد

جدید ترین مطالب سایت