لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اتاق های جنگ به رسانه ها آمده/ سناریوی کشتار در پاریس، ضد ایران است

رئیس بسیج مستضعفین گفت: امروز ابرقدرت  ها اتاق  های جنگ خود را از پناهگاه  ها و پایگاه  های نظامی به فضای مجازی، رسانه  ها و رادیو و تلویزیون منتقل کرده اند. در جریان فتنه نیز خواستند با ابزار رسانه و سناریوسازی کنند. کشتار در پاریس، ضد ایران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از ایسنا، سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین، در مراسم بزرگداشت روز بسیج رسانه و یادبود خبرنگاران شهید - غلامرضا رهبر و احمد رستگار - گفت: پیش از انقلاب اسلامی دنیا، دنیای سلاح و تفنگ بود و ابرقدرت ها خودشان را روز به روز به سلاح های مختلف مسلح می کردند؛ حتی کسانی هم که می خواستند با آنها مقابله کنند، به اسلحه متکی بودند.

سردار نقدی تاکید کرد: با این حال، نهضت امام خمینی(ره)، صحنه  ای را رقم زد که مردم توانستند بدون سلاح و با دست خالی دشمن را خلع سلاح کنند. این در حالی بود که پیش از آن، مارکسیسم و لنینیسم، الگوی اصلی جنگ و انقلاب های دیگر بود.

رئیس سازمان بسیج، با اشاره به حمایت های کشورهای غربی و شرقی از شاه تصریح کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی، این کشورها در ابتدا غافلگیر شدند و بعد نظریه  پردازی کردند که نوعی جنگ نرم را علیه ایران به راه بیندازند؛ اما الگوی رهبری امام (ره) حکومت کردن بر دل ها بود. این در حالی است که این نظریه پردازها می خواستند با تاثیرگذاری بر روی افکار، مسئله جنگ را کنترل کنند و به جای اینکه همانند امام (ره) حجت بیاورند سناریوها را مطرح کردند و رنگ ها را قرار دادند.

وی افزود: امروز ابرقدرت ها، اتاق های جنگ خود را از پناهگاه ها و پایگاه های نظامی به فضای مجازی، رسانه ها و رادیو و تلویزیون منتقل کرده اند. آن ها می خواهند با این کار افکار ملت ها را تحت کنترل بگیرند و خواسته های خودشان را به مردم القاء کنند. همچنین دشمن هنگامی که دید نمی تواند با سلاح نظامی این کارها را محقق کند، رسانه ها را به عنوان ابزار خود در نظر گرفت.

سردار نقدی با اشاره به وقایعی که در داخل ایران و خارج روی داده است، تاکید کرد: در جریان فتنه نیز همین برنامه را خواستند با ابزار رسانه و سناریوسازی صورت دهند و یک خانمی را در خیابان ها کشتند تا علیه ایران جریان رسانه ای راه بیندازند. همچنین در ماجرای اسیدپاشی نیز همین رویه را تکرار کردند. افزون بر این جریان داعش و به راه انداختن جنگ شیعه و سنی نیز یکی دیگر از راهکارهای آن ها در این زمینه بود. از آنجا که اکنون اروپا با موجی از اسلام خواهی و گرایش مردم به اسلام رو به روست، ماجرای کشتار کشور فرانسه را به راه انداختند تا چهره ای خشن علیه ایران را به مردم کشورهایشان نشان بدهند. باید آنها بدانند که راهی برای فرار از این مشکل ندارند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس تأکید کرد: شاید بتوان این چنین گفت که ماجرای کشتار فرانسه پاتکی به اهدای گل سرخ از سوی مسلمان به مردم این کشور در روز عاشورا بود. در همین راهپیمایی که برای دفاع از آزادی بیان به راه انداختند، شاهد بودیم که رهبر رژیم صهیونیستی که 2000 نفر را کشته و جان 578 کودک را گرفته و 200 زن روزه دار را به شهادت رسانده است، در صف اول راهپیمایی قرار دارد و پرچم دار آن است. فرانسه که خودش مرکز حمایت از تروریست هاست، اصلی ترین پایگاه حمایت از منافقان و دموکرات هاست. همچنین در دوران جنگ تحمیلی نیز فرانسه از حامیان عراق بود. در همین شرایط باید مواظب و مراقب باشیم که گول این سناریوها را نخوریم.

سردار نقدی با اشاره به فعالیت هایی که سپاه پاسداران برای مقابله با دشمنان داده است، توضیح داد: اکنون هوافضای سپاه پهبادهای دشمن را در آسمان شکار می کنند و کماندوهای آن ها را در آب می گیرند. همچنین در مقابل داعش نیز سپاه قدس حضور دارد. علاوه بر این در جنگ فرهنگی هم بسیجیان فعال هستند. در حوزه سازندگی هم آن جایی که پیمانکاران در مرزها حضور نمی یابند قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء اقدام به فعالیت های عمرانی می کند. در مقابل این حجم گسترده و پرتعداد از رسانه های غربی ما پیروزی خودمان را تعیین می کنیم چون به خدا یقین داریم و سرباز او هستیم، اما به شرطی پیروزی حاصل می شود که همدلی،  وحدت و یکپارچگی داشته باشیم و امکانات مان را منسجم وارد عمل کنیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به فعالیت گرایش های مختلف سیاسی بیان کرد: بسیج فرصت همدلی هاست و باید برای یکپارچگی فعال بشویم. بسیج رسانه در حقیقت جایی برای همراه شدن با یکدیگر است و باید همه سلایق، رسانه ها و تعلقات در آن حضور داشته باشند.

در بخش پایانی این مراسم، با حضور سردار محمدرضا نقدی، سید محمود دعایی (مدیر مسئول روزنامه اطلاعات)، دکتر عبدالرضا عزیزی (مسئول کمیسیون اجتماعی مجلس)، مسعود بصیری (مسئول بسیج رسانه) و سردار آزادی (معاون فرهنگی بسیج) از خانواده های شهید احمد رستگار، شهید شاخص سال 93 در قشر بسیج رسانه، غلامرضا رهبر و خانواده دیگر شهدای اصحاب رسانه  قدردانی شد.

اتاق های جنگ به رسانه ها آمده/ سناریوی کشتار در پاریس، ضد ایران است

جدید ترین مطالب سایت